WIFILamp kontrola riešenie Program


Okrem tradičných technológií IR a RF diaľkový ovládač, v súčasnosti trh je pomocou WIFI sieť na kontrolu produktov, ako napríklad WIFI lampa kontroly výrobkov. S WIFI, telefón alebo tablet použiť ako diaľkové ovládanie na ovládanie osvetlenia v domácnosti. Aplikácia WIFI technológie prinesie pohodlie do každého života a robia život zaujímavejší.

image001


Podrobnosti plánu

Existujú dve riešenia realizovať inteligentné svetiel:

Riešenie č. 1: lampa prijímač je vybavený WIFI modul, ktorý je priamo riadený mobilnej aplikácie cez WIFI router doma.

Riešenie č. 2: na konci dostane lampy a lucerny s iba 2,4 G modul mobilného telefónu alebo diaľkové ovládanie zariadenia ovládať lampy a lucerny prostredníctvom prenosu zariadenia. Toto riešenie je vhodné pre ovládanie viacerých lampy a lucerny, pretože 2,4 G modul je oveľa lacnejšie ako WIFI modul. To môže znížiť náklady na lampy a lucerny, mobilný telefón alebo diaľkové ovládanie prenosu na tranzit zariadenia, prenášanie zariadenia po obdržaní prenos signálu do lampy a lucerny. 2,4 G môžete realizovať na ovládanie funkcie viacerých lampy a lucerny.

Spolupracovať s WIFI lampa ovládania výrobku, navrhnuté a vyvinuté aplikácie (BRGlight) pre diaľkové ovládanie svetiel na mobilné telefóny a tablety. Táto aplikácia podporuje android a IOS. Po inštalácii aplikácie, užívatelia môžete ľahko ovládať farbu a blikanie svetiel na telefóne, a dokonca aj ovládanie všetkých spotrebičov v domov v budúcnosti.

image003


Funkcia Úvod:

4 kontrola režimy BRGlight aplikácie:

Režim 1: ovládanie farieb krúžkom

Farebný krúžok vľavo polovica kruhu jasu displeja, pravé polkruh zobrazenie farieb. Môžete vybrať svoju obľúbenú farbu v Farba kruhu.

Režim 2: vstavaný režim

Zabudovaný 20 svetelné efekty, užívateľov môžete rýchlo vybrať svoje obľúbené farby a osvetlenie metódy.

Režim 3: Hudobný režim

Môžete vybrať vašej preferovanej hudby z telefónu miestnej hudby a LED upraví blikajúce frekvenciu a jas podľa hudobného rytmu a objem.

Režim 4: Vlastná vzorka

Užívatelia môžu nastaviť svoje vlastné farebné preferencie a definovať poradie farieb, frekvenciu blikania, fade efekt, atď.