Prečo mnohé chytré hodinky majú byť navrhnuté s čierne okraje?

- Nov 09, 2018-

Hoci o existencii čiernej strane majú určitý vplyv na estetiku inteligentné hodinky, takýto dizajn je skutočne posledná možnosť, rovnako ako pravda čiernu stranu chytrý telefón. Konieckoncov, na malé inteligentné hodinky, existuje príliš veľa zbierok. Senzory, inak nie je možné dosiahnuť mnoho funkcií, a výrobcovia môžu len snaží maximalizovať zníženie čierne oblasti. Poďme sa pozrieť na súvisiace obsah s vloženými Xiaobian.


Napríklad v niektorých smart hodinky, senzor svetla a senzor vzdialenosti sú nainštalované v dolnej časti obrazovky. V skutočnosti je to veľmi praktické funkcie, čiže jasnou obrazovkou ruka-up funkcie, a v každej situácii, stačí pokryť celý kus s dlaňou ruky. Keď obrazovke v, pôjde priamo na pohotovostnom rozhranie. To je snímač vzdialenosti.


Navyše, Svetelný senzor, môžete tiež upraviť jas hodinky podľa svetlo z okolitého prostredia, tak jasu nie je potrebné, keď svetlo je tma, a úsporný efekt je dosiahnutý. Keď okolitého svetla je príliš vysoká, automaticky zvýšenie jasu, čo uľahčuje zobrazenie obsahu a času.