Aký praktický inteligentný dom bude v budúcnosti?

- Nov 23, 2018-

V posledných rokoch sa inteligentný dom vyriešil horúcim, ale iba "inteligentným" kabátom "falošnej inteligencie", príliš zložitými, ale nie voľnými rukami a nohami, radosťou z života, inteligentnými produktmi skutočne praktickými.

 

Čo je obľúbený pre spotrebiteľa, trhom uznávané praktické inteligentné produkty domácej bezpečnosti?

 

未来会有哪些实用的智能家居


1. Inteligentný zámok dverí

Inteligentný zámok dverí je prvým krokom, ktorý otvára inteligentnú domácnosť, stal sa najobľúbenejším inteligentným domácim výrobkom. Inteligentný zámok dverí, ako najpraktickejší inteligentný domáci výrobok, je dobre zaslúžený. Inteligentný zámok dverí podporuje odomykanie odtlačkov prstov, odomknutie hesla, magnetickú kartu odomknúť, odomknutie mobilného telefónu, odomknutie telefónu a iné metódy odomknutia. Odstráňte kľúče, odhodte drobnosti a ľahko otvorte dvere. Okrem toho je účinok proti krádeži lepší.

 

2. Chytré oči mačiek

Chytrá mačka je inštalácia ísť hore do dverí stráže proti krádeži, nahradiť tradičné oko a môže rozvinúť funkciu silného diaľkového monitora, alarm, v reálnom čase zobraziť informačný list, pretože jeho silné funkcie, môže použiť sám, cena je lacná , sa už stala inteligentnou domácnosťou na ochranu produktu v súčasnosti, veľmi praktickou.

 

Chytré mačacie oči, po inštalácii, môžete prepnúť dvere denného záznamu, tiež môže byť pred veľkým do monitorovacieho priestoru, keď niekto Shadowed, jeho správanie môže byť zaznamenané úplne, môžete tiež zavolať polícii, keď on zlomil synchronizáciu alarmu dverí, posielať informácie používateľom mobilného telefónu, umožňuje používateľom poznať niekoho, okamžite zničiť vlastné dvere, núdzové ošetrenie včas.

 

3. inteligentné dvere magnetické

Majster nie je doma bez človeka, môžeme nastaviť "ochranu", pokiaľ niekto otvoriť dvere, spúšte dverí, zvládnuť príležitosť na vysielanie alarmových informácií z mobilných telefónov, niekoľko skupín budíkov telefón pre volanie prednastavené telefónne dial-up poplachové prepojenie, prepojenie môže tiež otvoriť svetelný alarm a ostré píšťalka, vystrašiť nelegálnych útočníkov, je vaša "osobná bezpečnosť".

 

4. Inteligentné infračervené rozhranie

Inteligentný infračervený detektor je snímač, ktorý sa používa na detekciu ľudských činností, ak ľudské pohyby v prípade nasadenia majú rovnakú funkciu alarmu a magnetometer.

 

5. Inteligentná brána

Inteligentná brána, rovnako ako funkcia sieťového smerovača, spája inteligentné zariadenie v rodine, inteligentný dom je nevyhnutný.

 

6. Smart žiarovky

Smart žiarovka, biele svetlo a svietidlo dva. Režim bieleho svetla nastavuje rôzne svetlá, môžete nastaviť rôzne farby a môžete zachrániť ich jas alebo farbu lásky, môžete použiť s iným inteligentným domácim prostredím, ovládaním mobilného telefónu, pre spiace dieťa pod posteľou svetlo, vypnite svetlo teplého lôžka v studenej noci, vychutnajte si inteligentnú životnosť dobre. Teplomer a vlhkomer IC elektronický program vývoja produktov spoločnosti