Jednotka 4 Vonkajšie krúžkové žehličky HIFI Headset Tlx-05 Hodnotenie

- Nov 21, 2018-

Počúvanie hudby je jedným z mnohých ľudí, ktoré sú obľúbené things.Night nespavosť, môžete počúvať hudbu zaspať rýchlo, Ak máte niečo na vašej mysli, môžete počúvať pieseň relaxovať.Niektorí hovoria "vrece" vyliečiť 100 chorých, chcem, aby som povedal, ako môže liečiť hudbu 90.

Začal som rád hudbu pravdepodobne od čias kapela May Day. Premýšľajte o tých rokoch, o falošnom Walkmanovi viac ako 30 juanov, o zlom uši do uší 2 yuanov a pirátskej páske z 3 juanov, zvuk sprevádzaný "praskaním", ešte príležitostne pamäťový flash. Môžete si spomenúť, koľkokrát sa vám páčila hudba ?

Bez ďaľších krokov by som sa dnes chcel s vami podeliť o absolútne počúvanie: manžetové gombíky s mikrofónom mantis man technology 4-jednotkové náhlavné súpravy HIFI TLX-05

I. Otvorte obal

TLX-05包装

Pri pohľade na balenie časť výrobku je stručnejšia a pri pohľade na vzhľad tlx-05, odhaduje sa, že niektorí ľudia už uhádli, prečo je tento tlx-05 trochu zvláštny, pre pohodlie rozprávania, čo bude diskutované nižšie.

Na zadnej strane schránky môžete vidieť impedanciu 32 ohmov, citlivosť 99dB a frekvenčnú odozvu 20-400000. Základné parametre výrobku možno vidieť na prvý pohľad.

II. Čiastočné zobrazenie náhlavnej súpravy

Dutina mantisky TLX-05 je vlastne vyrobená z kovu, ale po pieskovaní je menej viditeľná, ako matná povrchová úprava.

Keď svetlo je dobré, stále je vidieť hlavu, filtračná sieť je v poriadku a ľahko sa vypúšťa, prídu ok, aj ok, zmena, mimo povrch dutiny vyzerá mať malý výbežok, dokonca aj rozhranie MMCX má pekné dobrá farba.

Lug dizajn, priehľadný strieborný povlak je príjemný pre oči, štandardný kĺb MMCX nie je vtip;

Veľmi vysoká úroveň vzhľadu meď-strieborný drôt, žiadna linka riadiaca doska, index zaradenia je v poriadku .

III. Osobné subjektívne pocity zdieľanie

Aj keď muž mantis   TLX-05 má dva kolieska a dve miešacie jednotky na železo, je to tiež vstupný produkt HIFI, takže telefón budem používať ako zvyčajne, aby ste priamo stlačili a zistili, či je vhodné, aby telefón tlačil priamo.

Mantis tlx-05 nevykazoval silnú nízku frekvenciu pri počúvaní hudby skreslenej rockovej hudby mesiaca mesiaca, má dobré zvukové pole a inštrumentálne oddelenie, zvukové dno je tiež ťažké, ale stupeň jemnosti musí byť leštený.Ako s nízkou frekvenciou, jeho hlas tiež ukazuje silnú chuť, a analýza je potrebné zlepšiť, ale pozícia je dobrá. Úprava celého média a nízkej frekvencie je veľmi skúsená. Aj keď je ucho poškriabané a nedochádza k zjavnému skresleniu, je zobrazená výhoda zmesi železných kruhov.

IV. Celkové zhrnutie

Mantis človek   Sekcia s pohyblivou cievkou TLX-05 POUŽÍVA novú grapénovú jednotku, ktorá je v súčasnosti vypočítaná, čo jej poskytuje zaručené analytické a akustické pole, ale vyžaduje len vhodný predný koniec.

Okrem toho samotný mantis man tlx-05 je jeho kvalitatívny potenciál ako trojúhelníková zmes železnej obruče po trojbodovej frekvenčnej modulácii, jeho tri frekvencie sú stále vyvážené, štýl je čiastočne všežravý, stále existujú problémy, ale ja myslím, že v strednej a vysokej frekvencie modulácie je vynikajúci.Nie je nič zlé na nosenie. Tento typ krúžku môže byť nosený bez akéhokoľvek rozporu. Keď som zvyknutý na typ ucha, môžem nosiť moje uši popoludní bez akýchkoľvek abnormálnych pocitov.

 

图片2