Pravda · Bezdrôtové nabíjanie sa blíži, budúcnosť sa dá očakávať

- Nov 01, 2019-

Technológia zmenila životy. V súčasnosti rýchlosť vedy a techniky rastie rýchlejšie a rýchlejšie a veľa vecí sa zmení, ak si ich nevšimneme. Nedávno som objavil veľmi dobrú vec, to znamená, že technológia bezdrôtového nabíjania sa pomaly mení. Pravdepodobne väčšina ľudí zostáva v počiatočnej fáze bezdrôtovej nabíjacej technológie, ktorá je bezdrôtovou nabíjačkou mobilných telefónov na trhu. Z dôvodu obmedzenia vzdialenosti to nie je v skutočnosti bezdrôtové nabíjanie.

 

Verím, že pre každého, kto nabíja bezdrôtové pripojenie, existuje plán. Predstavte si, že máte doma stroj, ktorý umožňuje bezdrôtové napájanie všetkých prístrojov. Život po tom sa veľmi zmení. Z tohto dôvodu už veľa vedcov doň investovalo. V súčasnosti existuje niekoľko dobrých výsledkov v oblasti bezdrôtového nabíjania. Dúfam, že v blízkej budúcnosti dôjde k súvisiacim výrobkom.

 

Výsledok bol oznámený spustením v Spojených štátoch, ktorý tvrdil, že došlo k veľkému prelomu v oblasti bezdrôtového nabíjania, ktoré bolo schopné vysielať rádiové vlny v dosahu približne štyroch metrov, čo umožnilo niektorým elektronickým dopravcom s kompatibilnými adaptérmi. Produkt je možné nabíjať a rýchlosť nabíjania je až 20 W. Je vidieť, že pri nabíjaní mobilného telefónu nie je problém. S príchodom tejto technológie sa spôsob nabíjania telefónu určite zmení.

 

Toto je, samozrejme, iba prielom. Po vývoji technológie sa rýchlosť nabíjania zrýchli a vzdialenosť bude ďalej. Je to absolútne možné. V budúcnosti bude v domácnosti potrebný iba jeden takýto stroj na napájanie. Ostatné, ako sú televízory, chladničky, počítače atď., Je možné používať priamo bez zapojenia a tiež nie je možné doma zapojiť. Je to len tak, že to ešte nie je taká úroveň. Je stále čas.