Desať dôvodov, prečo vám povedať, že hodnota reproduktora Bluetooth sa nestojí za to

- Oct 24, 2019-

Desať dôvodov na to, aby ste povedali, že hodnota reproduktora Bluetooth sa oplatí kúpiť

 

Keď už hovoríme o bezdrôtových reproduktoroch Bluetooth, domnievam sa, že všetci to musia pochopiť, ako už názov napovedá, najväčší rozdiel medzi týmto a tradičnými reproduktormi je v tom, že nepotrebujete pripojenie drôtu, pokiaľ je zariadenie vo vašom zariadení ruka podporuje funkciu Bluetooth, môžete sa bezdrôtovo spojiť s reproduktorom Bluetooth. A je tiež veľmi malý a kompaktný, pohodlný pre používateľov pri nosení bez ohľadu na prostredie.

Niektorí používatelia si však myslia, že reproduktor Bluetooth je relatívne nejednoznačným produktom. V dnešnej dobe je to éra mobilných telefónov. Ľudia používajú mobilné telefóny na počúvanie skladieb, keď idú von. Stačí nosiť slúchadlá. Tí, ktorí sledujú kvalitu zvuku, majú tiež pocit, že kvalita zvuku reproduktorov Bluetooth nie je dosť dobrá a nie porovnateľná s tradičnými stolnými reproduktormi.

Takže reproduktor Bluetooth nie je praktický pre masového spotrebiteľa, aké funkcie a výhody má? Poďme to analyzovať dnes, využijeme desať dôvodov na vysvetlenie toho, prečo reproduktor Bluetooth nestojí za to kúpiť.

1

1. Zlepšite kvalitu zvuku vášho telefónu / tabletu

Ľudia používajú mobilné telefóny už dlho, najmä keď sú doma. Kvalita zvuku mobilného telefónu je však veľmi nízka a stojí elektrinu a reproduktor Bluetooth môže tieto dva problémy vyriešiť veľmi dobre. Pretože ide o bezdrôtové pripojenie, je veľmi bežné, nie je obmedzené priestorom, ale tiež zvyšuje kvalitu zvuku. Život je tiež jeho sila (najmenej 10 hodín alebo viac), aj keď telefón hrá bez toho, aby mohol ďalej pracovať.

2. Uvoľnite ruky

Zvyčajne ležíme v posteli s mobilným telefónom alebo tabletom, aby sme mohli sledovať filmy, musíme ich držať za ruku a ruky budú chvíľu unavené a bude veľmi ťažké vymeniť ich za ľavú a pravú ruku. Tento problém sa však teraz vyriešil veľmi dobre a bracketovaný reproduktor Bluetooth na trhu je dobrou voľbou. Vďaka stojacimu dizajnu tohto typu reproduktora je možné telefón a tablet dobre upevniť a voľne upravovať jeho uhol. Týmto spôsobom už nemusíte hrať s mobilným telefónom.

3. Dekoratívne domáce prostredie

Dnešné reproduktory Bluetooth sú veľmi módne. Autor si všimol, že veľa priateľov okolo mňa kúpilo reproduktory Bluetooth nielen na počúvanie hudby, ale aj ako ozdobu na ozdobenie domáceho prostredia. Môžete ho umiestniť kamkoľvek na posteľ, konferenčný stolík atď., A vždy ju môžete kedykoľvek počúvať. Okrem toho ho môžete dať aj ako malý darček svojim priateľom a príbuzným a je to veľmi príjemné.

4. Hlasité telefonovanie

Mnoho súčasných reproduktorov Bluetooth podporuje funkciu odpovedania na telefón. Jeho výhodou je uvoľnenie rúk a uľahčenie telefonovania. Keďže však ide o hands-free odpoveď, nie je možné chrániť súkromie hovoru a stále nie je vhodné, keď sú v okolí ďalší ľudia. Preto je stále obmedzený prostredím a vo všeobecnosti je vhodný iba na použitie doma alebo pri šoférovaní.

5. 5 Vzdelávanie v ranom detstve

Dnešnú mobilnú aplikáciu možno označiť za ohromujúcu a samozrejme existuje mnoho vzdelávacích aplikácií. Reproduktor Bluetooth sa používa aj ako externý multifunkčný reproduktor pre mobilné telefóny. V prvom rade sa dá použiť ako produkt vzdelávania v ranom detstve, ako sú napríklad detské piesne, básne a rozprávky. Okrem toho je odolnosť reproduktora Bluetooth voči pádu omnoho lepšia ako mobilný telefón, aj keď ho hrá dieťa, nemusíte sa obávať, že dôjde k jeho zlomeniu.

6. Asistované vzdelávanie

Mnoho reproduktorov Bluetooth v súčasnosti podporuje funkciu prehrávania karty, aj keď nemáte mobilný telefón, môžete priamo prehrávať zvukové súbory na pamäťovej karte. Vďaka tejto funkcii môžu používatelia nielen počúvať hudbu kedykoľvek a kdekoľvek, ale tiež ju môžu používať ako nástroj na učenie angličtiny alebo iných jazykov.

7. Pocta starším

Má samozrejme funkciu aj pre starších ľudí - FM rádio. Starší ľudia predtým, ako vychádzali, nosili rádio, ale tento produkt je teraz zastaralý. Prenosný reproduktor Bluetooth s funkciou FM je kompaktný a ľahko sa prenáša. Ľahko prepína FM programy pomocou jednoduchých digitálnych tlačidiel a kvalita zvuku je omnoho lepšia ako staromódne rádio, vďaka čomu sú starší ľudia pri cestovaní uvoľnenejší a zábavnejší.

8. Vonkajšie športové vybavenie

Pre tých, ktorí radi cvičia vonku, ak máte hudbu, to uľahčí a rytmizuje cvičenie. Profesionálny vonkajší prenosný reproduktor môže uspokojiť potreby používateľov v oblasti cyklistiky, turistiky, kempingu atď. Tieto reproduktory sú úplne utesnené a vyznačujú sa odolnosťou proti prachu / vode / kvapkám, čo umožňuje ich použitie aj v drsných vonkajších prostrediach a zdieľanie hudby s priateľmi počas prestávok.

9. Mobilný poklad

Čo mám robiť, ak je môj telefón počas športu vonku napájaný? Určite poviete, že využívate mobilnú energiu, ale čo keď mobilná energia nie je k dispozícii? Skúste nabiť telefón pomocou reproduktora Bluetooth. Niet divu, že na trhu sú niektoré vonkajšie reproduktory Bluetooth, ktoré už podporujú funkciu nabíjania pokladu. Vďaka veľkej kapacite batérie môžete svoj telefón nabíjať kedykoľvek. Preto, ak vytiahnete tento reproduktor, keď idete von, mobilný výkon môže byť vyhodený doma.

10. Zbavte sa káblových zväzkov

Dnešný protokol Bluetooth sa rozšíril na viac ako 4,0. Jeho výhodou je, že má nižšiu spotrebu energie a stabilnejší prenos signálu a prenosová vzdialenosť Bluetooth je najmenej 15 metrov. Preto, či už ste doma alebo vonku, môžete sa ľahko zbaviť spojenia a nechať svoj počúvanie neobmedzený. Aj tu chceme všetkým pripomenúť, že pri výbere reproduktora Bluetooth musíte venovať pozornosť jeho verzii Bluetooth. Ak máte nižšiu verziu ako verzia 4.0, nemusíte to brať do úvahy, pretože nízka verzia nemusí zaručiť dobrú výdrž batérie a prenos signálu.

Napísané na konci:

Po prečítaní desiatich najdôležitejších funkcií, ktoré sme zhrnuli pre reproduktory Bluetooth, som zvedavý, či moji priatelia od nich nedostali malú pomoc. V skutočnosti má každý iný výrobok o porozumení, pretože sa oplatí kúpiť. Verím, že priatelia majú vlastné odpovede. Účelom tohto článku je slúžiť tým, ktorí nevedia veľa o reproduktoroch Bluetooth a ktorí zápasia medzi nákupom a nákupom, a dúfame, že vám pomôžeme.