Inteligentné hodinky viesť vývoj budúcich nositeľná zariadení

- Nov 09, 2018-

Podľa IDC, globálne nositeľná zariadení porastie 15,1% v roku 2018 a zásielky dosiahne 132.9 milióny. Do roku 2022, zásielky dosiahnu 219.4 miliónov a priemerná ročná miera rastu kŕmnych dosiahnu v nasledujúcich piatich rokoch. 13,4%. V roku 2022, dvaja z každých piatich nositeľná zariadení boli inteligentné hodinky.


Prostredníctvom zlepšovania inteligentné hodinky za posledných niekoľko rokov, výrobcovia si konečne uvedomil, že praktickosť a dopyt sa začalo objavovať. V súčasnej dobe, Fitnes a zdravie smart hodiniek je stále najväčšou atrakciou, ale mobilné platby a prijímanie správ sa postupne stávajú populárne. Okrem toho funkciu celulárnej siete sa stala viac a viac dôležité pre skoré osvojite, a noví používatelia urobili svoje hodinky zobrazujú prostredníctvom celulárnej siete funkcie, ako napríklad streamovanie hudby alebo ďalších zdravotných snímačov, čím sa stávajú atraktívne. vitaj.


V skutočnosti, od výkonu 2017 ako Apple Watch série 3 začal stavať funkciou celulárnej siete, výkon celkovo smart hodiniek začali zvrátiť. Takže v najbližších niekoľkých rokoch, mnoho predajcov bude nevyhnutne posilniť túto funkciu, alebo zase mobilných pripojení hodiniek na nový nositeľná zážitok, ktorý je nezávislý od smartfónov.


Pokiaľ ide o dopyt fitness náramky a základné hodinky dopyt nezmizne, ale bude postupne zmenšovať. Koniec koncov, ľahko ovládateľný a cenovo dostupné, spotrebitelia stále využívať výhody nositeľná zariadení. Spotrebitelia, ktorí nechcú platiť veľa peňazí a chcú mať digitálne zdravie riešenie bude naďalej kúpiť fitness náramok. Pokiaľ ide o spotrebiteľov, ktorí chcú starať sa o tradičné hodinky a fitnes v rovnakom čase, a sú ochotní minúť veľké peniaze, sú spiatočníci ľudí základné hodinky.


Z hľadiska údajov predpokladá, že podiel inteligentné hodinky na trhu nositeľná zariadení bude rast v najbližších rokoch, sa očakáva zvýšenie podľa 32,8% v roku 2018 38,3% v roku 2022; zároveň, na trhu fitness náramky obsadenie postupne zmenší ako inteligentné hodinky naďalej prosperujú z 36% v roku 2018 na 22% v roku 2022. Z hľadiska skutočnej celkovej preprave sám, zásielky mierne vzrástol o 500.000 kusov v posledných piatich rokoch. Z hľadiska základných inteligentné hodinky, je jeho podiel v 218 24,4% a zvýši na 27,1% v roku 2022. Je tiež dôležitým produktom kategórie v nositeľná zariadení, ktoré je sekunda len k inteligentné hodinky.


Ďalšia vec stojí za zmienku, je smart headset. So vzostupom IntelligentVOICE asistentov, spustenie AirPods spoločnosťou Apple a vývoj hardvéru čipu tvorcov ako napríklad Qualcomm, bezdrôtové headsety sú čoraz pravdepodobnejšie, že stať vychádzajúce hviezdy. Podľa IDC, podiel smart náhlavnej súpravy na trhu nositeľná zariadení sa zvýši z 2% v roku 2018 na 6% v roku 2022 a priemerná ročná miera rastu zlúčenina týchto päť rokov je rovnako vysoká ako 48%, čo je tiež všetkých nositeľná zariadení. Najvyššie tempo rastu.