Smart Home produkty v troch etapách: Môžete vidieť, je možné, môžu byť predávané

- Nov 29, 2018-

V súčasnosti inteligentné domácnosti produkt, hoci smažiť veľmi horúce, ale stále byť použiteľnú vo všeobecnosti jej mať 3 etapy: môže vyzerať, použiteľné, predať.

 

1.Môžete vidieť, v raných fázach inteligentných domácich výrobkov je pozrieť sa na javisku, má veľa problémov, stability, spoľahlivosti, bez zabezpečenia, tri protokol je drsný, bude zabudovaný softvér hardvér technológie a počítačové technológie mobilný telefón APP kombinované (kontrola) Software demonštrácia implementácie, najmä podniky, pre mnoho spoločností v tejto fáze nie je ťažké, by mal byť schopný uvedomiť a pol rokov.

 

2.K dispozícii v môžete vidieť po implementácii je optimalizovaný, viac k tomu, myslím, že problém čoraz viac problémov, aby inteligentné domáce podniky v bolesti, ale mám stále viac pocit úspechu, urobí stabilitu systému relatívnej produkty, má bol v pokroku, rozšírenie výrobkového radu, dúfam, že sa stále viac a viac veľkých, pôdu pre mnoho spoločností je ťažké, pretože to je dlhá doba, existuje veľa variť nemajú v minulosti, toto obdobie je spravidla nie menej ako dva roky.

 

3. vo fáze obchodovateľné od k dispozícii obchodovateľné, tam je len malý rozdiel, ktorý sa zdá byť veľmi krátka, ale v skutočnosti je veľmi dlhá. Všetky výrobky sa skúšajú a verejne testovať, atď, a mnohé problémy sú skryté, ako napríklad: len raz za mesiac (napríklad fotoaparát skoré značky) zamrzne a tak ďalej. Vlastnosti inteligentných domov je crossover je vážna vec, čierne a biele domáce spotrebiče, bezpečnosť, osvetlenie, Klimatizácia, pitná voda, Sanitárna keramika, atď, celý dom inteligencia je nutnosťou, ale tiež len bezdrôtový systém možno ľahko kombinácia a prispôsobenie, ale tak ďaleko, môže urobiť wirelESS Inteligentná spoločnosť hrsť celý dom, pretože neexistuje žiadna dohoda sa schvaľuje potom, prieskumu trhu, t. j. robiť tradičného rozsiahly prístup a obtiažnosť výrobcov domácich spotrebičov, potrebuje čas, 2017 je odsúdená k byť validácia, to nemôže byť na vzniku systému inteligentného domu, môže iba urobiť vec, ktorú by ste mali urobiť, položiť pevné základy, takže inteligentný dom predať fáze neexistuje žiadny plán, je to proces neustále optimalizovať a pokrok, ktorý sa zastavil , kto bude odstránená, nemá konca, bude pokrok s pokrokom technológií a dopytu, aj kvôli tomu, aby tento priemysel plné vitality, neustálych inovácií, aby lepšie ľudskej skúsenosti.

Inteligentné domáce výrobky sú trendom v budúcnosti, ale rovnako ako všetky priemyselné odvetvia, potrebujú čas rastu, ľudia potrebujú nejaký čas prijať túto cestu domov, čas ukáže všetko.