Aké sú rôzne druhy nelegálneho vyhľadávačov?

- Jan 02, 2019-

AnonymnýproxyServer je druh online počítačový server, ktorý môže pôsobiť ako sprostredkovateľ pre prehliadanie webových stránok a rôzne iné internetové aktivity. Tieto servery sú zvyčajne prístupné prostredníctvomwebové prehliadače, hoci to je tiež možné zmeniť počítač, router alebo modem odošle žiadosti priamo na proxy. V oboch prípadoch anonymnéproxy serverpolia žiadosti, im pošle správne webové servery a potom prechádza na požadované údaje. Ak anonymný proxy je nakonfigurovaný správne,webový serveruvidíte len proxy a uchovávať žiadny záznam počítača, ktorá podala pôvodnú žiadosť. To môže byť užitočné pre udržanie nejakú mieru súkromia, hoci v niektorých prípadoch proxy servery môžu byť použité aj na prístup k obsahu, región zamknuté.

Existuje niekoľko rôznych typov proxy, hoci len môžete ponúknuť nejaký druh anonymity. Väčšina proxy preniesť na Internet protocol (IP) adresy počítačov, ktoré žiadosti cez ne. Tieto transparentné proxy možno na určité účely, ako je obchádzanie IP zákaz. Niekedy je možné nastaviť tento druh proxy lokalít a obsahu, ktorý škola alebo podnikanie má obmedzený prístup k. S cieľom vytvoriť nejaký druh súkromia hoci, je potrebné, aby použitie anonymný proxy server.

Najzákladnejšie typ anonymný proxy server ľahko identifikuje ako také, ale neprechádza na informácie o IP ľubovoľného počítača, ktorý robí žiadosti cez to. Toto vám umožní webovým lokalitám prístupná bez opustenia akýkoľvek externý dôkaz, že konkrétny počítač navštívil ich. Namiesto udržanie IP počítača, ktorý nepožiadal, webové stránky namiesto toho mať záznam o proxy, ktorá vlastne robil spojenie. Tento druh anonymný proxy server môže niekedy používa na prístup k obsahu, región zamknuté, keď pokročilejšie verzie sú niekedy potrebné.

Ostatné proxy servery, ktoré môžu ponúknuť vyššiu úroveň súkromia sú niekedy známe ako deformácie a vysoká Anonymita servery. Deformačných proxy identifikujú, ako proxy serverov pri žiadosti, ale namiesto odosielania čIP adresaspráva nesprávne jeden. V niektorých prípadoch to môže požadovať prístup k určitému regiónu-zamknuté obsahu. Vysoká Anonymita servery môžu byť tiež užívania v niektorých prípadoch, pretože nie sú ani identifikovať ako proxy. Okrem nie stotožňujú, ako proxy pri odosielaní požiadaviek, odmietajú odovzdať IP informácie.