Bluetooth reproduktory v najbližších rokoch Trend vývoja trhu

- Nov 09, 2018-

V súčasnosti v oblasti reproduktorov, Bluetooth reproduktory v podstate nahradil postavenie na trhu tradičných aktívny audio, zaberá viac ako polovicu trhu. Poďme analyzovať funkcie Bluetooth audio:

1. s Bluetooth bezdrôtové funkcie, môže byť bez účinných obmedzení;

2. vonku, používanie reproduktorov Bluetooth je veľmi populárny a je vhodnejšie vykonávať reproduktory veľkoobchod

3. Bluetooth reproduktor delenie, Vonkajší prenosných reproduktorov, domáce Bluetooth reproduktor, atď, domáci Bluetooth reproduktor je možné ovládať pomocou mobilného telefónu, interiéri môžete ovládať reproduktora kedykoľvek a kdekoľvek, tradičné domáce aktívny reproduktor má určité vady, namiesto toho bude Bluetooth reproduktor.


Preto v oblasti Bluetooth bezdrôtová, fusion tradičné reproduktory Bluetooth funkcií a určite bude zaberať trhu reproduktor trend rastu bude čoraz viac zrejmé a vyhliadky sú veľmi pôsobivé.

Po prvé, Bluetooth reproduktory môžu byť prehrávané v širšom prostredí. Vo všeobecnosti mnoho užívateľov sú zvyknutí používať slúchadlá pre počúvanie hudby. Však slúchadlá treba nosiť ucha, a často len keď oni sami sebe oni môžu počúvať hudbu, a iní nemôžu vychutnať hudbu. Najmä pri sebe slúchadlá písať kód článkami, účinnosť bude výrazne ovplyvnená. Avšak, ak používate Bluetooth reproduktory pre prehrávanie a hlasitosť nie je veľmi vysoká, neovplyvní účinnosť kódového slova. Môžete počúvať hudbu pri kódovaní. Navyše v prostredí Krytý ako vlastnú izbu, môžete ľahko použiť reproduktory Bluetooth na počúvanie hudby a oblasť sálania je pomerne široký. Potom Bluetooth reproduktory sú všeobecne malé rozmery a ľahko sa prenáša. Každý vo svojom každodennom živote a práci vždy ísť von a prejsť na rôznych miestach. Keď ste v hoteli a hotelová izba, môže mať čas nudné s Bluetooth reproduktor. Keďže väčšina Bluetooth reproduktory sú malé, môže byť ľahko vykonaná v batohu a chcete ich použiť. Aj v aute, môžete si dať Bluetooth reproduktor pre hlasité telefonovanie. Po druhé, použiť reproduktory Bluetooth na počúvanie hudby, audio zdroj je zvyčajne viac flexibilné. Bluetooth reproduktor, sám nemá kapacitu, tak nie je možné prehrávať hudbu na jeho vlastné. To musí byť pripojený na prehrávacie zariadenie na dokončenie funkcie prehrávania. Mobilný telefón má napríklad Bluetooth schopnosti. V minulosti Bluetooth bol väčšinou používaný na prenos dát medzi zariadeniami a zariadeniami. Teraz, je to veľmi jednoduché pripojenie k Bluetooth reproduktor cez Bluetooth rozhranie. Bluetooth-umožnil zariadenia ako sú smartfóny, tablety a notebooky môžu byť pripojené k Bluetooth reproduktory hrať hudbu a hrať lepšie ako vplyvy týchto zariadení. V tejto dobe veľmi tesné batérie, nikto by boli ochotní použiť silu drahocenný mobil hudobné prepustenie, Bluetooth reproduktor je dobré riešenie tohto problému.