Ako si vybrať náhlavnú súpravu Bluetooth? Štyri z najviac zbierateľných nákupných stratégií

- Nov 09, 2018-

Nedávno, s vývojom vysoko integrovaných smartphonov, viac a viac výrobcov eliminovalo 3,5 mm jacks pre slúchadlá, najmä Apple. Bezdrôtové pripojenie a vysoká integrácia sú nevyhnutnými trendmi. Bluetooth headsety sú nutnosťou pre priateľov, ktorí milujú hudbu alebo milujú šport. Ale ako si vyberiete náhlavnú súpravu Bluetooth? Priatelia v núdzi sa môžu pozrieť na nasledujúce body.


Po prvé, vzhľad

Z hľadiska vzhľadu sú na trhu v podstate štyri typy náhlavných súprav Bluetooth, na ušiach, v polovici uší, na ušiach a na rozdelení. Rôzne konfigurácie slúchadiel sa dajú vybrať v závislosti od prostredia používania.


Po druhé, pohodlie

Komfort nosenia priamo ovplyvňuje skúsenosti s náhlavnou súpravou a rozhodne sa, že tento náhlavní súprava nebudete radi po jeho zakúpení. Zážitok z nosenia závisí hlavne od spôsobu, akým sú sluchadlá prispôsobené, ušného uzáveru, hmotnosti a tesnosti, avšak v závislosti od subjektívnych pocitov jednotlivca môžu byť nezrovnalosti.


Po tretie, životnosť batérie

Životnosť batérie určuje, ako dlho môže vaša Bluetooth headset trvať. Je rozdelená na čas použitia a pohotovostný čas. Životnosť batérie závisí od kvality batérie headsetu a hlasitosti headsetu.


Po štvrté, kvalita zvuku

Existuje mnoho faktorov, ktoré ovplyvňujú kvalitu zvuku. Drôt je jedným z najdôležitejších a slúchadlá Bluetooth sa spoliehajú na bezdrôtovú komunikáciu na prenos dát, takže kvalita zvuku bude stratená v porovnaní s káblovými slúchadlami.