Trend domácej inteligencie je posilnený

- Nov 27, 2018-

Podľa Číny domáce spotrebiče združenia spravodajské centrum sa dozvedel, "Číny domácich spotrebičov priemyslu" trinásteho "vývoj poradenstvo" návrh je posilnenie rozvoja, konečné oficiálne vydanie, sa očakáva, že bude uvoľnená na konci tohto roka, ktorý posilnil dôveru vo vývoji z priemyslu domácich spotrebičov.Podľa "vyrobené v Číne 2025", Čína dôrazne podporuje transformáciu a modernizáciu výrobného priemyslu. Ako dôležitú stratégiu priemyslu výroby domácich spotrebičov ako dôležitú súčasť Číny bude trend transformácie inteligentného rozšíreného inteligentného vývoja domácich spotrebičov jasnou budúcnosťou.

 

   Inteligentným domovom je poukázať na platformu s bydliskom, používať sieťové technológie na zmenu integrácie hardvérového produktu do domácnosti, inteligencie a siete, životného prostredia, ktoré posilňuje bezpečnosť domácnosti, pohodlie, pohodlný sex, umelecký sex. Zahŕňa štyri časti: domácu automatizáciu (používanie mikroelektroniky, integrované ovládanie, domáce elektronické výrobky alebo systémy), domáce siete, sieťové zariadenia (všeobecná digitálna technológia, sieťová technológia a inteligentná riadiaca technológia na zlepšenie dizajnu domácich spotrebičov používaných v nových domácich spotrebičoch ) a informačné zariadenia (lacné spotrebiče).

 

   V posledných rokoch, s rýchlym rozvojom internetu a poklesom trhu s nehnuteľnosťami, inteligentný domáci priemysel v Číne začal v období rýchleho rozvoja. Podľa údajov, ktoré poskytol inovatívny priemyselný výskumný inštitút, veľkosť trhu inteligentného domu v Číne v roku 2014 bola 300 miliónov juanov a internetových gigantov ako "internet +" dong feng, BAT, realitné podniky a výrobcovia domácich spotrebičov vstúpili na trhu jeden po druhom. Inteligentný dom sa očakáva, že rýchlo rástne na 4,8 miliárd juanov v roku 2015 a trhová veľkosť bude v roku 20162017 prekročiť 20%.

 

   Domáce spotrebiče a ďalšie inteligentné hardvérové produkty sú kľúčom k inteligentnému domácnosti, s rozvojom inteligentného domu, inteligentné domáce spotrebiče na trhu sa postupne otvorí, sa odhaduje, že v roku 2020 bude celková hodnota inteligentných domácich spotrebičov v Číne prekročiť 1 bilión yuan, výstupná hodnota inteligentného hardvéru dosiahne 600 miliárd juanov. Tento priaznivý faktor je trend si   chuan chang   hong, kapitálový trh šéfa elektrického spotrebiča, priekopník elektrického spotrebiča a huadi akcií, takže venujte veľkú pozornosť tomu.

 

   V súčasnosti je čínsky inteligentný dom stále v základnej fáze výcviku módu, výstavby plošín a akumulácie používateľov. Ceny produktov sú umelo vysoké a skúsenosti zlej výkon chyba nie je ideálny pre spotrebiteľov platiť, inteligentné domácnosti priemyslu rozvoj Miami na trhu chladnej reakcie na tento jav, inteligentné domáce výrobcovia súvisiaci s pochopením jadra inteligentného domáceho užívateľa dopyt, zlepšiť skúsenosti s výrobkami, nižšie ceny , rozšíriť trh, domácnosť, podporiť inteligentné vykurovanie.