Vývoj elektronických výrobkov - nositeľné výrobky rozširujú používanie ramien MCU

- Nov 22, 2018-

Vývoj elektronického výrobku - nositeľný

produkty explodujú boom používania MCU

 

 

Nositeľný prístroj ukladá pretrvávajúcu horúčku, podľa Cisco pre diskusiu, poukazuje na to, že globálny nositeľný tovar pre rok 2015 bude mať trh s 25 miliárd dolárov, očakáva sa, že rozšírenie do roku 2020 prinesie čas, elektronické výrobky, prilákať stále viac a viac firiem aktívnych v zariadeniach vhodných na nosenie sa musia zaoberať plánovaním schém mikrokontrolérov.

 

电子产品开发—穿戴商品引爆MCU使用热潮


Liečebné oblečenie s vysokou kvalitou je veľmi náročné

 

Skúma súčasné nositeľné zariadenia, hlavne má dve veľké komoditné kategórie, jedna je kombinácia vzdialenej lekárskej starostlivosti, biologická informácia o používaní monitorovania, druhá je pohyb a zdravotnícky manažment používa predovšetkým seba fyziologické senzory, okrem nových inteligentných hodiniek, ako špeciálny tovar, samozrejme, tieto inteligentné hodinky, šperky, majú aj niektorých nositeľov prevažne funkciu snímača, fyzická aktivita nie je len jednoduchá inteligentná hodinka, ale aj úloha, ktorá má dobrú chuť. Inteligentné hodinky, inteligentné náramky a iné nositeľné zariadenia sú bežné aj s inteligentnými telefónmi a funkcie snímania sú stále viac diverzifikované. Použitie snímacieho modulu na optimalizáciu opotrebovania a aplikácie zníži čas vývoja.

 

Spôsob spracovateľnosti spracovania musí spĺňať požiadavku nízkej spotreby energie a nízkych nákladov

 

Smer vývoja nositeľných inteligentných komodít tiež ďalej obmedzuje vzhľad výrobku na funkčné požiadavky, ako napríklad žiadne bremeno pre nositeľov a dlhú životnosť batérie, čo tiež znamená, že nositeľné komodity musia zachovať základnú prevádzku a účinnosť snímania pri extrémne ľahkých hmotnosti.

 

Napriek tomu, že väčšina dostupných výpočtových kanálov dokáže uspokojiť vývojové potreby nositeľných výrobkov z hľadiska výkonnosti spotreby energie, výpočtovej výkonnosti a komoditnej škály, v skutočnosti bude pri vývoji vývojových obvodov inteligentných hodiniek ešte stále veľa problémov v kombinácii zručností. Inteligentné vyšetrovanie hodinkového tovaru, súčasné inteligentné hodinky pre Sony, Samsung, Google a niekoľko nových podnikateľov aktívne vstupy, inteligentné hodinky tovaru v súčasnej prekážke veľa musí byť zlepšenie zručností, napríklad, ako sa životnosť batérie môže byť viac po 2 ~ 3 dňoch po použití bez nabíjania, ako sa môže objaviť obrazovka rozoznateľná v teréne, úroveň výrobnej úrovne hodiniek, ako konať úlohu, ktorá je ochutnávaná, atď.

 

ARMMCU má potenciál vykonávať nositeľnú aplikáciu

 

V niektorých životnosti batérie, existujúce inteligentné hodinky používajúce kombináciu základov ARM čipu väčšinou, extrémne nízka spotreba energie, to sa objavilo na obrazovke spotreby energie otázka zložitejšie, s existujúcim mestom na predaj tovaru, nositeľné inteligentné hodinky používať hlavne E Atrament, OLED a LCD sa objavili tri zariadenia v malom meradle, ktoré majú prioritu, v OLED môže bežať pod podmienkou, že nie je podsvietený modul, aby sa zobrazila hrúbka obrazovky do farebného ukázať podstatné utiahnutie obrazovky hlavných možností inteligentných hodiniek.

 

Ale objavil sa v farebnom obrazovke inteligentné hodinky tovaru, aj keď farebný efekt je atraktívnejšie, ale aj životnosť batérie najviac môže udržať len 1 ~ 2 dni výkon, väčšinou o životnosť batérie nositeľného tovaru dopyt je len kvalifikovaná základná úloha, stále existujú pomerne málo vylepšení účinnosti batérie možno zlepšiť.

 

Okrem otázok týkajúcich sa napájania, inteligentné hodinky počas prevádzky jadra sú stále na začiatku vývoja elektronických produktov, nemajú radi tabletky, inteligenčný typ mobilného telefónu používa už mnoho rokov vývoj vstavaného systému root, aj keď to nebolo až nedávno že Google vydal na opotrebenie vstavaný systém používania, ale v skutočnosti o vývoj stále potrebuje čas na kanál zdroje a optimalizáciu systému.