Inteligentné zámky sa môže stať nová spotrebná elektronika?

- Dec 10, 2018-

Po prvé, to je veril, že inteligentné zámky očakáva sa stal nových produktov spotrebnej elektroniky po domácich spotrebičov ako sú televízory a klimatizačné zariadenia. Takéto podniky zahŕňajú predovšetkým niektoré nové funkcie smart lock Internet značky, ako aj niektoré funkcie smart lock podniky, ktoré majú určité výhody v oblasti inteligentné zámky. Domnievajú sa, že inteligentné zámky ako klimatizačné namiesto elektrické ventilátory, môže byť náhradou za Mechanické zámky. Takéto spoločnosti sú viac znepokojení trhu spotreby upgrady a sekundárne renovácie.


Po druhé, myslím, že smart lock nie je jednoduchý elektronický výrobok, potrebuje rôzne disciplíny na podporu a spolupracovať, smart lock by mala venovať väčšiu pozornosť podniku, že zámok, sám by mal mať. Tieto podniky sú hlavne podniky, ktoré boli transformované do tradičné Mechanické zámky. Domnievajú sa, že inteligentné zámky zahŕňajú mnoho disciplín a oblastí ako sú mechanické konštrukcie, internet vecí, materiálov, elektronika, atď., na rozdiel od čistého elektronické produkty, ako sú klimatizačné a televízory, inteligentné zámky. Elektronické aspektom je perfektný a potrebuje aj jadro zámku a zámok telo mechanickú časť spolupracovať. Okrem toho funkcie smart lock, sám je uzamknutý a jeho podstatou je bezpečnosť. Preto je veľmi ťažké splniť bezpečnostné požiadavky používateľa inteligentné lock svetlo, takže k zámku je stále zamknutá.


Po tretie, myslíte, že inteligentné zámky obidva atribúty Mechanické zámky a atribúty elektronické výrobky, ktoré sú ťažko zaradiť. Taktiež vznikajú značky takýchto podnikov, ako aj profesionálne funkcie smart lock spoločností, ako aj Mechanický zámok spoločností. Domnievajú sa, že inteligentné zámky nemožno stotožňovať s tradičné Mechanické zámky, ani oni sa porovnávajú s domáce spotrebiče. Budúci vývoj nemožno rozvinúť do veľkosti biliónov dolárov trhu ako domáce spotrebiče, a viac často dopyt a spotrebu cez B-end trh. Z tohto dôvodu sa pestovanie náklady trhu a užívateľom je oveľa vyššia ako domáce spotrebiče priemyslu, takže je ťažko zaradiť inteligentné zámky.


Však z aktuálneho pohľadu podniky podporujúce inteligentné zámky ako domácich spotrebičov alebo nových spotrebiteľských produktov spotrebnej elektroniky tvoria pre drvivú väčšinu. V skutočnosti, smart lock lekárov, svoje želanie je, že inteligentné zámky môžete zadávať aj tisíce domácností ako domáce spotrebiče. Preto sa zdá, že je ľahšie prístup spotrebiteľov s inteligentné zámky ako domáce spotrebiče, a s inováciou spotreby a s príchodom druhej éry renovácie dopyt po inteligentné zámky budú ďalej zlepšovať. Ale pre podniky, ktoré považujú inteligentné zámky ako domáce spotrebiče, najhorsie, ktorým čelia, ako vytvoriť používateľom rozpoznať, že inteligentné zámky sú nové domáce spotrebiče alebo nových produktov spotrebnej elektroniky. To je pre celé výrobné odvetvie. Najväčší vzdelávanie stáť.


Súdiac podľa hlavné domáce spotrebiče obchody a e-commerce platforiem, Jingdong a Tmall stále klasifikovať inteligentné zámky ako "hardvéru nástroje"; Suning a Gome klasifikovali ako "digitálne produkty" inteligentné zámky. Čiže, Tmall a JD.com nerozpoznajú inteligentné zámky ako produktov spotrebnej elektroniky; len Suning a Gome, ktoré majú výhodu offline kanály, boli považované za inteligentné zámky nových produktov spotrebnej elektroniky.


Z aktuálneho pohľadu, smart lock počítadlá alebo špeciálne obchody sú sústredené v hlavných stavebných materiálov trhu trhu a domov, ale Suning spotrebič, Gome, Dazhong elektrické a iné domáce zariadenia, maloobchodné a špeciálne obchody, rovnako ako komerčné centier, komerčných plazas, veľké supermarkety sa postupne stala offline kanál pre smart lock spoločnosti súťažiť o rozloženie. Je vidno, že inteligentné zámky sú skutočne transformovať do spotrebnej elektroniky a domácich spotrebičov.


Samozrejme, inteligentné zámky musia čeliť nové problémy v stále nových spotrebnej elektroniky, alebo nové domáce spotrebiče. Okrem pestovania trhu, produkt kvality a popredajný servis tiež čelia mimoriadne ťažkosti. Na rozdiel od iných domácich spotrebičov je, že užívatelia majú "nulovej tolerancie" za kvalitu a služby inteligentné zámky. Ostatné domáce spotrebiče sa nepodarilo. Pre užívateľov, dá sa dočasne použiť inteligentné zámky sú však odlišné. Musí ísť von každý deň a musí byť denne. Vráť sa domov. Preto pre smart lock výrobky, kvalita musí byť vynikajúce. Smart lock podnikov, Služba musí byť včasné a reakcia musí byť rýchly.


Na tento účel, autor sa domnieva, že inteligentné zámky majú charakter zámky a atribúty elektronických výrobkov. Či sa môže stať nový spotrebnej elektroniky, alebo nové domáce spotrebiče, kľúč nie je, ako zostatok atribúty zámky a atribúty elektronika sú vyvážené. Ako prirodzená vedomia užívateľa inteligentné zámky zmeny, ktorá vyžaduje obrovský trh pestovanie náklady pre podniky; dôležitejšie, kvalitu a služby musia byť dobre.