Bluetooth slúchadlá

- Nov 08, 2019-

Bluetooth headset je použiť technológiu Bluetooth na hands-free headset, takže užívatelia môžu vyhnúť otravné drôty a ľahko hovoriť rôznymi spôsobmi. Od nástupu Bluetooth headset, to bol dobrý nástroj pre mobilné podnikanie ľudí na zlepšenie efektivity.

Bluetooth je nízka-Cost, high-kapacita, krátky-Range bezdrôtové komunikačné špecifikácie. Bluetooth laptop je prenosný počítač s bezdrôtovou komunikáciou Bluetooth. Názov Bluetooth má legendu. V 10th Century AD, severských pánov tvrdia, hegemony, a dánsky Kráľ prišiel vpred. S jeho unreprijímaní úsilie, krvavá vojna bola zastavená, a všetky strany sedel v rokovacej tabuľke. Prostredníctvom komunikácie, kniežat pochovať ich sekery a stať sa priateľmi. Vzhľadom k tomu, dánsky kráľ miluje jesť modré slivky, takže zuby sú farbené modré, známy ako Bluetooth kráľ, takže Bluetooth sa stala synonymom komunikácie. Dnes, o tisíc rokov neskôr, keď boli zavedené nové špecifikácie bezdrôtovej komunikácie, ľudia používajú Bluetooth, aby ho pomenovali.  V 1995, Ericsson najprv navrhol koncept Bluetooth. Špecifikácia Bluetooth funguje v mikrovlnnej pásme, s prenosovú rýchlosť 1 MB za sekundu a maximálnu prenosovú Vzdialenosť 10 metrov, čo môže dosiahnuť 100 metrov zvýšením prenosovej sily. Technológia Bluetooth je otvorená svetu, s dobrou kompatibilitu v globálnom meradle, a svet môže byť integrovaný prostredníctvom Low-Cost neviditeľné Bluetooth siete.

 颜色

Bluetooth headset špecifikácia: HSP, HFP, A2DP

 

Pokiaľ ide o nákup Bluetooth headsety, pretože mnoho značiek mobilných telefónov a slúchadiel, najviac znepokojujúce pre spotrebiteľov je kompatibilita medzi mobilnými telefónmi a Bluetooth headsety. Výrobca poukázal na to, že headset Bluetooth má tri špecifikácie, HeadsetPro-File (HSP), HandfreeProfile (HFP) a A2DP. HSP poskytuje základné funkcie potrebné pre komunikáciu medzi mobilným telefónom (mobilným telefónom) a headsetom. HandfreeProfile (HFP) pridáva niektoré rozšírenia slúchadiel Pro-File (HSP), ktorý bol pôvodne použitý len na ovládanie mobilných telefónov z Bluetooth headset pevné auto handsfree. A2DP (Advanced Audio prenos špecifikácia)Umožňuje prenos stereofónnych zvukových signálov. (Kvalita je oveľa lepšia ako mono šifrovanie pre HSP a HFP). Zistite kompatibilitu headsetu s telefónom.

Medzi nimi, HFP formát Bluetooth headset podporuje funkciu mobilného telefónu viac úplne, a spotrebiteľ môže súčasne prevádzkovať mobilný telefón nastaviť hands-free možnosti funkcie, ako je Redial, zadržanie hovorov, a odmietnutie volania. Napríklad Bluetooth slúchadlá zavedené niekoľko významných výrobcov, ako sú Nokia, Motorola, Sony Ericsson, a QCY sú väčšinou podporované HFP formáte. Paite podporuje HFP aj HSP, a spotrebitelia by mali venovať osobitnú pozornosť pri nákupe.

Okrem toho, keď spotrebitelia nakupujú produkty Bluetooth, často sa stretávajú s problémom, ako si vybrať verziu technológie Bluetooth. Verzia Bluetooth je odlišná, čo súvisí s kvalitou prijatého signálu. Nová verzia kladie dôraz na schopnosť prekonať rušenie hluku, a všetky najnovšie verzie Bluetooth sú navrhnuté tak, aby sa nadol. Kompatibilný so všetkými predchádzajúcimi verziami, 2,0 verzia zariadenia a verzia 1,1 môže byť tiež voľne pripojený, 3,0 Kompatibilita je relatívne silná, je relatívne vyspelá technológia, a Bluetooth 4,0 je tiež vysoká verzia kompatibilná s nízkou verziou, a výdrž batérie je tiež dôsledkom zvýšenia technických tipov, spotrebitelia by mali merať ceny a dopyt pri nákupe.

 微信截图_20191016171320

Vzdialenosť používania slúchadiel Bluetooth: závisí nielen od headsetu

 

Ďalším dôležitým bodom Bluetooth headset je prenos vzdialenosť, ktorá je nezávislá na verziu Bluetooth a závisí na technológii Bluetooth PowerClass. Väčšina mobilných telefónov a mobilných zariadení používa PowerClass2 so štandardným prenosovú Vzdialenosť 10 metrov. Modernizované PowerClass1 zvyšuje prenosovú vzdialenosť na 100 metrov. Obe verzie podporujú A2DP stereo Transmission Protocol a môžu byť prepojené s stereo slúchadlami. Všeobecne platí, že vzdialenosť medzi mobilným telefónom a Bluetooth headset nie je príliš ďaleko. Ak nie je veľká prekážka v strede, kvalita prenosu je veľmi dobrá do 7 metrov, a bod prerušenia sa objaví po viac ako 8 metrov! Spojenie sa stratí medzi zariadeniami Bluetooth nad 10 metrov.

Podľa skutočného pocitu použitia je vzdialenosť medzi mobilným telefónom a slúchadlami Bluetooth úmerná hluku hovoru; Okrem toho, pri počúvaní hudby pomocou stereofónnych Bluetooth headset, nenechajte sa príliš ďaleko od mobilného telefónu, inak to bude náchylné k občasné. Existuje mnoho spotrebiteľov, ktorí visí ich Bluetooth slúchadlá na ušiach kedykoľvek, takže styling sa stáva základnou podmienkou; a každá osoba ucho má iný tvar, užívateľ má vyskúšať nosenie komfort pred nákupom, a potom sa rozhodnú kúpiť; osoba, ktorá nosí okuliare viac pozornosti by mala byť venovaná tomu, že mnohé slúchadlá Bluetooth headset bude v rozpore s chrámy.

 

主图7