Apple tretej generácie AirPods vyzerajú takhle, sušič vlasov výrobca je naštvaný

- Nov 05, 2019-

Apple nové AirPods bezdrôtové slúchadlá, ktoré sa očakáva, že budú uvoľnené v tomto roku, boli odhalené v iOS 13,2 Beta.

Niektorí špekulovali, že to môže byť Apple šéf dizajnér Jony ive pred odchodom z práce? Alebo odvážne inovácie nového dizajnéra? V každom prípade, ak tretej-generácie AirPods vyzerajú ako tie, ktoré boli vystavené v cudzích médiách, myslím, že sušič vlasov výrobca by mohol byť naštvaný po zhliadnutí je (len si robím srandu).

 

图片222


Odlišné od predchádzajúcich dvoch generácií AirPods, 3. generácia AirPods urobili veľa zmien v dizajne vzhľadu. Po prvé, semi-in-ucho dutiny bol používaný po dlhú dobu od Apple.A to pre užívateľa, bude tiež priniesť s minulosťou úplne iný nosenie skúsenosti.

Nebudeme hovoriť o tom, či tretia generácia AirPods vyzerajú trochu ako fén, ale poďme sa baviť o tom, ako sa headset cíti odlišný od predchádzajúcej generácie.

 

图片333


Polovica do návrhu generácie slúchadiel AirPods + Ergonomická dutina, je som použil všetko najlepšie v uchu slúchadlá pre pohodlie (nikto), je to naozaj môže urobiť non-indukčné opotrebenie, takže aj keď celý deň nosiť a nie sú tam žiadne problémy s uchom (jediný problém je, že Re to žiadna elektrina), to je tiež AirPods je jedným z hlavných dôvodov pre spotrebiteľov (veľa ľudí, ktorí nie sú zvyknutí na slúchadlá do uší nosenie pocit).

Samozrejme, že polovica-ucho dizajn nie je dokonalý. Napríklad, fyzická Zvuková izolácia (tiež známy ako pasívne redukcia šumu) je relatívne zlá, ktorý má skúsenosti užívateľov AirPods v hlučnom prostredí (najmä v metre auta). Okrem toho, Half-ucho dizajn je všeobecne stabilný, čo je žartoval mnoho užívateľov, že je ľahké spadnúť pri nosení (najmä v športe). Preto, Half-ucho konštrukcia slúchadiel AirPods má niektoré nevýhody.

Späť na nové a vylepšené AirPods, All-In-Ear dizajn rieši dve otázky som sa zmienil vyššie. Aspoň zo súčasného vystavenia konceptu koncepcie výrobku, fyzický zvukový izolačný účinok nového výrobku a stabilita pri opotrebovaní v porovnaní s predchádzajúcou generáciou výrobkov prinesie výrazné zlepšenie (objem sa tiež stáva menší); Bez ohľadu na to, či nový produkt podporuje aktívnu funkciu redukcie šumu, alebo nie, zvuková izolácia problém, ktorý bol zosmiešnené užívateľmi predtým, než sa očakáva, že bude úplne zlepšila.

 图片555

 

Avšak, ak Apple prijme takýto návrh, bude tiež vytvoriť nový problém, ktorý je komfort All-In-Ear designu pre niektorých ľudí (možno veľa ľudí). Ako som už spomenul, veľa ľudí (vrátane mňa), nie je naozaj rád in-ucho pocit. Jedným z hlavných dôvodov je, že nosenie ucha na dlhú dobu spôsobí zjavnú bolesť. Preto nie je možné dosiahnuť pohodlný a nezmyslový zážitok vhodný pre všetky-počasie opotrebenie ako predchádzajúca generácia výrobkov.

Zahraničné médiá zdôraznili, že tretej-generácie AirPods bude poskytovať užívateľom rôzne veľkosti slúchadiel, aby lepšie nosenie komfort a zvukovú izoláciu.Avšak, ak Apple prijme takýto návrh, to znamená, že Apple má v podstate opustil klasický Half-ucho dizajn v prospech všetkého-ucho dizajn, ktorý kladie lepší základ pre zlepšenie nosenie stability, redukcia šumu, odolnosť proti vode a ďalšie aspekty slúchadiel.

 图片444

Okrem toho, podľa inej fotografie vydanej zahraničnými médiami, nabíjací box tretej-Generation AirPods je menšia ako u predchádzajúcej generácie, a indikátor nabíjania je stále na prednej strane krabice, čo znamená, že nový produkt tiež podporuje Bezdrôtové nabíjanie. Pokiaľ ide o farbu, okrem nadčasovej klasickej bielej, tretej-generácie AirPods majú tiež novú čiernu verziu, ktorá, súdiac podľa obrázkov, je trochu viac textne štylizované ako biela verzia. Som si istý, mnohí spotrebitelia čakali na ďalšie možnosti farieb pre slúchadlá AirPods, ako ich iPhone majú prísť v mnohých rôznych farbách, pretože iPhone 6.

Having povedal, že to, čo si myslíte o 3 generácie AirPods? Chceli by ste CHOP z rúk, ak to vyzeralo takhle? Dajte nám vedieť v komentároch.