Čo by som mal zvážiť pri kúpe slúchadlá?

- Jul 09, 2019-

Existuje mnoho dôvodov, ktoré musíte urobiť pri nákupe slúchadiel, a existuje veľké množstvo typov na výber. Je zrejmé, že prvá vec, ktorú musíte myslieť, je cenové rozpätie, v ktorom ste ochotní minúť. Ďalšia vec, ktorú treba vziať do úvahy pri nákupe slúchadiel je účel, na ktorý budú použité.

Existuje mnoho rôznych typov médií, ktoré môžu používať slúchadlá, vrátane prenosných hudobných zariadení, domácich stereosúborov, domácich počítačov, notebookov, telefónov a ďalších zariadení. Existuje tiež veľa rôznych možností pre každý typ použitia, a budete musieť nájsť pár, ktorý vyhovuje vašim potrebám, rovnako ako váš štýl. Ďalším faktorom, ktorý je potrebné zvážiť, je kvalita slúchadiel a zvuk, ktorý produkujú, ako aj ďalšie funkcie, ako napríklad vstavaný mikrofón, ktorý bude nevyhnutný, ak sa slúchadlá budú používať na obchodné účely.

Zvyčajne prvá vec, ktorú je potrebné premýšľať pri nákupe slúchadiel je dynamický rozsah zvuku, alebo inými slovami, množstvo   BAS   a výšok, ktoré počujete pri ich používaní. Ak používate slúchadlá na rozprávanie na mobilnom telefóne, môžete sa viac zaujímať o slúchadlá s menším rozsahom, ktorý dokáže odfiltrovať veľa   šum pozadia   a umožní vám lepšie počuť hlasy. Avšak, ak ich používate na počúvanie hi-fidelity hudobných nahrávok, budete pravdepodobne chcieť najlepší možný rozsah pre váš dolár. Iné slúchadlá ponúkajú   rušenie hluku   funkcie, ktoré ticho zvuky, ktoré existujú okolo vás, čo vám pokoj a ticho v prípade potreby.

Niekedy miesto nákupu slúchadiel je opakom získania mieru a pokoja. Taký je prípad s hernými slúchadlami, alebo tie, ktoré sú určené na hranie videohier. Tieto funkcie   zvuk Surround   a často majú vstavané mikrofóny, takže počas hrania môžete hovoriť s ostatnými. Slúchadlá, ktoré obsahujú priestorový zvuk, sú tiež skvelé pre prenosné   DVD   prezeranie zariadení a notebookov, keď sa chcete ponoriť do filmu alebo videa.

Spolu so všetkými funkciami slúchadiel, jeden z hlavných vecí, aby zvážila pri hľadaní pár je štýl. V súčasnej dobe existujú štýly a farby, aby sa zmestili prakticky akúkoľvek osobnosť, od prostého až po honosné. Spolu s štýl prichádza pohodlie, a existuje mnoho rôznych foriem slúchadiel, vrátane slúchadlá, wraparound slúchadlá, slúchadlá a mnoho ďalších na výber.