Čo je holografické Imaging?

- May 10, 2019-

Holografický obraz je vzor svetelné vlny vytvorené koherentného lúča svetla odlaser, a zaznamenané na obrazovku, film alebo fotografické dosky. Tento druh imaging vyžadujeLaserový lúčktorá je rozdelená do dvoch častí, ako to dosiahne povrchu objektu. Nosník odkaz zaznamenáva obraz priamo na fotografické dosky povrchu filmu, pričom druhého lúča poskytuje odraz objektu, nahrávanie obraz objektu. Obe časti split beam cestovali rôzne cesty, už nie sú koherentné a vytvárať tak, svetlo rušenie vzor, ktorý pri iniciácii rovnaký druh koherentnej laser light, vytvorí trojrozmerný obraz objektu. Skutočné vedecké technika používaná na vytváranie holografických imaging je známy ako vlnoplochy rekonštrukcie.

Ako najviac vedecké objavy, konceptholografie, alebo electron holografie bol objavený náhodou maďarčina-narodený britskýfyzikDennis Gabor ako riadil výskum týkajúci sa zlepšenia elektrónovým mikroskopom. Electron holografie ako pôvodne objavil sa stále používa v oblasti elektrónmikroskopia. Moderná verziaHologram, ako ľudí pochopiť to na začiatku 21. storočia, neboli vyvinuté až do roku 1960, kedy laserová technológia mohol vytvoriť obraz svetla-opitcal viditeľné. Prvé praktické verzie trojrozmerný hologram boli vytvorené v roku 1962 v Sovietskom zväze Jurij Denisyuk.

Existuje niekoľko rôznych typov hologramov. PreprenosHolografické imaging, typ zvyčajne zobrazené v sci-fi filmov, monochromatický svetelný zdroj prechádza hologram vytvoriť viditeľný obraz. Odraz holografické imaging produkuje druh hologramy vidieť na kreditné karty aDVDsamolepky. Biele svetlo sa odráža od povrchu hologram vytvoriť viditeľný obraz. Mozog vníma svetlo presvitajúce alebo odrážajúci hologram a interpretuje výsledné osvetlenia ako trojrozmerný obraz.

2011, typ holografické Imaging je vyvíjajú a využívajú niektoré high-tech spoločností nazýva holografickéTelePresence. V tejto novej holografické zobrazovacie technológie, zmes hlasu a videa sú prenášané cez pripojenie na Internet a spojiť a znovu vytvoriť real-time, Life-size hologram osoby hovoriace zo vzdialeného umiestnenia. Lekári momentálne používate tento holografické zobrazovacej technológie odovzdať Life-size hologram s cieľom preskúmať pacientov, alebo skôr ich holografický obraz a vykonávať diagnostiku v reálnom čase. Súdnictva a súdov na celom svete sa tiež snaží realizovať tento nový holografický zobrazovacej technológie aby súdnych systémov na vidieku, kde ešte neexistuje žiadny súdny systém. Cez holografické zobrazovacej technológie, stretnutia, zasadacie miestnosti a siene v budúcnosti umožní všetkým stranám Zobraziť spoločne v jednej miestnosti, aj keď nie sú fyzicky prítomné.