Čo je vodotesný USB?

- Jun 11, 2019-

S osobné úložisko zariadenia ako palec disky stáva tak všadeprítomné, jeden by radšej mať model navrhnutý špeciálne pre vydržať drsné aktívny život, vrátane príležitostnej a náhodnému bump, dip, splash alebo beh cez podložku. Zadajte, vodotesné USB disky.

Jednotku Universal Serial Bus (USB) je skladovanie čip na systémovej doske miniatúrne, umiestnené v prípade podobnej veľkosti ako BIC® ľahší. USB disky sú veľmi populárne a sú používané na rôzne účely vrátane archivácie súbory, presun súborov medzi strojov alebo zariadení, prepravu osobných bootovacie programy, a pre testovanie operačných systémov vo formáte portable. Jeden koniec USB kľúča je samec USB konektor na rozhranie s ženskej USB portu ľubovoľného počítača. Keď nie v použitie, vynímateľný uzáver pokrýva USB konektor palec disk.

Vodeodolný USB disk športové veci, ktoré je odolnejšie, než štandardný model s viečkom, ktorý vytvára vodotesné tesnenie prichytená zatvorené. Prípad možno vyrobené z kremíka alebo iné materiály odolné proti nárazu. Okrem toho, vodotesné, tieto modely sú tiež zvyčajne tiež odolné voči nárazom. Niektorí výrobcovia uvádzajú vplyv špecifikácie, ako sú odolné proti šoku až 1 000 g. V závislosti od materiálov použitých pri výrobe prípad možno tiež vodotesný USB disk elektromagnetické odolné.

Okrem osobnú potrebu, vodeodolný USB disk, ktorý je tiež šok a elektromagnetické odolné môže byť skvelý reklamný nástroj. Hladké prípad tohto modelu môže byť potlačený vlastné logo a rôzne farby sú k dispozícii. Tento produkt je vhodný aj do reklamy pretože palec disky sú tak veľmi užitočné v každodennom živote, sú nepravdepodobné, aby nakoniec vyradených v nevyžiadanej zásuvky alebo odhozený do koša. Aj keď príjemca nie je možné použiť disk, to bude pravdepodobne sa zložila spolu niekoho, kto môže.

Ako štandardné palcom jednotky alebo údaje palice ako oni sú niekedy nazývaní, cena je závislá na úložnú kapacitu. Najnižšia kapacita naďalej stúpajú ceny klesajú, ale v súčasnosti by sa dalo nájsť východisko na 512 megabajtov (MB), bude až 16 gigabajtov (GB) a mimo nej.

Od Flash pamäť je stále drahšia, ako tanier skladovanie (používané na interných pevných diskoch), najvyššiu dostupnú kapacitu v danom čase bude nadmerne drahšie ako strednej úrovne kapacity. V čase písania tohto, 8GB flash disk môže byť mal za pod 10 amerických dolárov (USD), takže je zbytočné kupovať niečo menšie. Avšak, vodeodolný USB disk môže spustiť extra $20-$30 USD na účet pre osobitné krytu a nepremokavá čiapka.

Vodeodolný USB disk môžete nájsť na vašom miestnom obchode s elektronikou alebo online. Potom zabudnúť že improvizované osviežením v bazéne, ponorte sa vo vlnách, alebo posuňte snehom... váš verný pamäte disk bude mať vás vzťahuje.