Čo je to TV WiFi telefón?

- May 30, 2019-

Televízor WiFi® je mobilný telefón, ktorý kombinuje technológiu mobilného telefónu, služby WiFi® a schopnosť sledovať televíziu. Jednoduchšie povedané, TV WiFi® telefón je mobilný telefón, ktorý môže fungovať ako televízia. Pripojenie k televíznej službe poskytuje poskytovateľ služby mobilného telefónu používateľa buď prostredníctvom siete poskytovateľa alebo proprietárnej siete. Táto televízna služba zvyčajne vyžaduje mesačný plán platieb okrem nákladov na pravidelné mobilné služby.

Televízia sa dá prezerať na televízore WiFi® pomocou technológie WiFi® na pripojenie k internetu a pripojenie k televíznej službe. WiFi® je nákladovo efektívne, pretože používatelia sa môžu pripojiť k akémukoľvek bezdrôtovému internetovému pripojeniu, často bez toho, aby boli účtovaní zvlášť, hoci niektorí poskytovatelia môžu účtovať mesačný poplatok za používanie technológie WiFi® telefónu. Bezdrôtové internetové prístupové body sa nazývajú hot spots a mnohé reštaurácie, hotely a iné zariadenia poskytujú svojim zákazníkom bezplatné hot spoty. Ostatné podniky poskytujú prístup WiFi® za malý poplatok alebo zaúčtujú cenu do ceny svojho tovaru alebo služieb. Od roku 2011 bolo na celom svete viac ako 4 milióny hot spotov.

Telefón TV WiFi® tiež využíva vysoko kvalitnú technológiu zobrazenia, ktorá umožňuje jasný obraz. Tieto telefóny sú vyrábané väčšinou hlavných výrobcov mobilných telefónov, a viac moderných modelov sú k dispozícii pravidelne. Telefón TV WiFi® zvyčajne stojí viac ako mobilný telefón, ktorý nemá funkcie WiFi® alebo TV.

Niektoré z výhod používania telefónu WiFi WiFi® zahŕňajú možnosť používať technológiu WiFi® na cestách a byť schopný sledovať svoje obľúbené televízne programy aj bez televízora. Športoví fanúšikovia môžu nájsť tento typ telefónu obzvlášť užitočný, pretože udalosti je možné sledovať naživo. Možnosť sledovania nahraných filmov a iných programov by mohla urobiť televízor WiFi® ešte žiadanejším.