Čo je potkan-závod spojka?

- Mar 28, 2019-

Potkan-závod spojka je kruhová zariadenie často používa rozdeliť alebo spojiťrádiových frekvenciía mikrovlnné signály. Veľkosť prsteňa dirigent do spojky sa zvyčajne rovná jeden-a-a-pol vlnové dĺžky, a tam sú štyri porty, ktoré sú oddelené 90°. Výstupné signály niekedy podstúpiť fázový posun o 180°, čo znamená vlnovú na grafe bude posun určitej vzdialenosti podľa veľkosti zmeny.

Tiež volal hybridná smerová odbočnica, zariadenie zvyčajne generuje žiadne negatívne účinky na kalibráciu a funkcia aktuálneho správcu konkurznej podstaty. Porty na rat-race spojka sa vo všeobecnosti zadávajú jednu štvrtinu vlnovej dĺžky od seba. Tieto porty sú obvykle umiestnené v hornej polovici, zatiaľ čo spodná časť prstenca beží tri štvrtiny vlnovej bez vstupov a výstupov. Ak signál vstúpi do prístavu, jeden, potom zvyčajne rozdelí medzi druhý a štvrtý prístavu; tretí port bude zvyčajne izolované od cesty signálu.

Potkan-závod spojka použiť aj ako splitter, ktorý udržuje signály vo fáze. Tretí port je často izolované, ale pomocou štyroch port ako vstup, niekedy ten druhý bude izolované. V inú konfiguráciu, prvý a tretí porty môžu byť navzájom izolované. Odpájacie bezohľadnou nerovné rozdelenie zvyčajne dvojica až štyri segmenty, pričom každý fungovanie najmä impedanciami alebo úrovňou odporu na elektrické alebo signál prúdy. Šírka pásma signálu a frekvencia sú zvyčajne závislé na týchto typov vzorov.

Vysokovýkonné signály môžu byť odovzdané zvyčajne rat-race spojka bez straty pevnosti. Prístroj môžete tiež kombinovať signálov ktoré sú zmiešané, a tými, ktorí pochádzajú z zosilňovače rozdeliť, a ktoré treba vyzdvihnúť niektoré typy prijímačov. Často sa hodí pre použitie s signál distribučných systémov v budovách.

Kým to je možné rozdeliť výstupné signály, ktoré sú mimo fázy, rat-race spojka zvyčajne kombinuje dva signály vo fáze alebo rozdeľuje signál bez rozdielu fázy. Signály nemusia zodpovedať akékoľvek štrukturálne komponenty buď. Tieto druhy spojky sú často súčasťou spojenie medzi anténou a vysielačom, a možnosť je zvyčajne úsporu nákladov v porovnaní s zariadenia, ktoré môžu plniť podobné úlohy. Funkcia rat-race spojka je často popisovaný matematicky, takže pochopiť, ako je počítaný výkon signálu môže pomôcť určiť najlepšie nastavenie použiť.