Čo je Bluetooth & Reg; Slúchadlo?

- Jul 08, 2019-

Tí, ktorí vyrastali   bezdrôtové telefóny   a mobilné telefóny nemusia byť informovaní o káblových telefónoch s ich tradičnými mobilnými telefónmi vôbec, ak to nebolo pre platené telefóny a syndikovanú televíziu. Či to bola Marcia Brady z   Brady Bunch   odhodil vlasy stranou a hovoril do slúchadla, alebo komisár Gordon volal Batmana na červenom BatPhone, slúchadlo vytvorilo miesto pre seba v histórii av popkultúre. Je to ešte nové vlastniť znova, okrem tejto doby je to Bluetooth® slúchadlo, ktoré môžete použiť s vaším   mobilný telefón .

Slúchadlo Bluetooth® je samostatné zariadenie na hovorenie na vašom mobilnom telefóne. Pripojí sa k telefónu s podporou Bluetooth® prostredníctvom osobnej siete (PAN) vytvorenej sieťou Bluetooth®. Slúchadlo, ktoré obsahuje mikrofón a reproduktor na počúvanie a rozprávanie, sa páruje s telefónom. Keď prichádza hovor, môžete slúchadlo použiť na odpovedanie a konverzáciu namiesto používania telefónu.

Okrem novosti rozprávania na neviazanom, retro štýle slúchadla, môžu byť výhody použitia Bluetooth® slúchadla vnímané. Ak je elektronika v slúchadle dobré, môže skutočne vytvoriť lepší zážitok pre počúvanie a rozprávanie ako mobilný telefón.

Mobilné telefóny sú tiež malé a musia byť pridržiavané pri uchu.   slúchadlo . Slúchadlo Bluetooth® môže byť držané na jednom ramene oproti čeľusti, čo umožňuje obom rukám voľné časy. Ak nemáte slúchadlo, môžete hovoriť na slúchadle s technológiou Bluetooth®, zatiaľ čo idete o inom podnikaní v práci alebo doma, pokiaľ zostanete v dosahu spárovaného mobilného telefónu.

Mobilné telefóny s technológiou Bluetooth® sa stali tak módnymi, že sú k dispozícii v mnohých štýloch vrátane červeného slúchadla BatPhone, slúchadla z éry šesťdesiatych rokov a štandardného klasického slúchadla. Niektorí ľudia robia svoje vlastné Bluetooth® slúchadlá začlenením a   Headset Bluetooth®   (slúchadlo) do výrobku podľa vlastného výberu. Jeden online príklad je falošný banánový telefón. Ak sa rozhodnete vytvoriť si vlastné slúchadlo s technológiou Bluetooth®, prečítajte si skúsenosti iných a získajte predstavy o tom, ako by ste mohli vylepšiť svoj dizajn a vyhnúť sa problémom, ako je echo, pomocou izolujúcej peny v prípade potreby.