Čo je domáce kino Blu-Ray?

- Jul 02, 2019-

  blu-ray   domáce kino   je systém domácej zábavy v krabici. Súčasťou domáceho kina s technológiou blu-ray je aj prehrávač Blu-ray filmov a reproduktory, ktoré sú vybavené vstavaným streamingovým Wi-Fi ™, obsahuje niekoľko poskytovateľov platených filmov a umožňuje prehrávať videá z pripojenej univerzálnej sériovej zbernice ( USB). Domáce kino blu-ray často predáva za 500 až 1 000 USD v amerických dolároch a umožňuje používateľovi prístup k mnohým možnostiam domácej zábavy za relatívne prijateľnú cenu.

Na rozdiel od typického systému domáceho kina, ktorý ponúka len digitálny filmový disk ( DVD ) alebo videohry, ktoré sa majú prehrávať v systéme, domáce kino blu-ray sa môže pochváliť kompletnou zábavou od filmov až po hudbu a videohry v jednom systéme. Kým často nie je tak rýchly ako priemerný domáci počítačový systém, blu-ray domáce kino tiež ponúka internetovú počítačovú službu, ktorá môže byť použitá prostredníctvom systému. To umožňuje užívateľovi sledovať film, surfovať po internete a hrať videohru naraz.

Vyžadujúc len televízor na dokončenie domáceho kina blu-ray, väčšina ľudí je schopná urobiť základnú inštaláciu len s bežnými ručnými nástrojmi v minimálnom časovom období. Systém obsahuje všetky potrebné komponenty, ako sú reproduktory a   reproduktorový kábel , prepojovacie káble a diaľkové ovládače. Podrobný návod od väčšiny výrobcov ho robí relatívne nekomplikovaným dokončiť inštaláciu s malým množstvom elektronických skúseností. Jednoduché pripojenie umožňuje začínajúcemu inštalatérovi dosiahnuť profesionálnu kvalitu zvuku z priložených reproduktorov. Krištáľovo čistý a ostrý obraz je možný z televízie vďaka technológii, ktorá umožňuje domáce kino Blu-ray.

Zatiaľ čo originálne filmy sa natáčajú rýchlosťou 24 snímok za sekundu, prehrávač Blu-ray dokáže prehrávať videá rýchlosťou 24 snímok za sekundu, čím prispieva k realizácii filmu, ktorý je v systéme zobrazený. Spojte to s kvalitou obrazu s vysokým rozlíšením a systém je schopný dodať televíznemu obrazu najvyššej kvality, ktorý je k dispozícii v akomkoľvek systéme. Ďalšou vlastnosťou domáceho kina Blu-ray je schopnosť ovládať každý komponent systému z jedinej diaľkovo ovládanej jednotky, takže používatelia jednoducho stlačia tlačidlo na prepnutie médií. S energeticky úspornou technológiou je systém typicky ekonomicky výhodný na prevádzku a zábavu.