Aké sú rôzne typy robotické hračky?

- Mar 29, 2019-

Od čias Robby Robot aZakázané planétaľudia boli fascinovaný štúdia robotiky a fantasticky nápadité o možnostiach robot technológie. Zatiaľ čorobotydnes pomáhajú budovať naše autá a spracovanie potravín, nikde sa táto inovácia viac kreatívny, ako v oblasti robotické hračky. Technológiou čoraz svete robotických hračiek poskytuje nekonečné množstvo zábavy a aktivity všetkých robot milenca.

Čo robí robot líši od pravidelných stroj je zložité rozdiel. Veľa ľudí súhlasí, že robot musí byť stroj, ktorý nejakým spôsobom napodobňuje správanie ľudí alebo zvierat. I keď puristi whittle Táto definícia tak, že len pár hračiek klasifikovať ako skutočné roboty, ležérne robot ventilátor, robot je akýkoľvek stroj, ktorý má funkciu, ktorá napodobňuje život.

Klasický robot hračky možno dostanete späť až do polovice 20. storočia, kedy roboti stala súčasťou slovnej zásoby vedyBeletriaalebo futuristické príbehy. Prvá hračka robot je veril niektorí byť japonskej hračky, nazývané "Liliput", ktorá prebiehala na drôtiku mechaniky. Ďalším skoré robotické hračky, menom Robert, bola vydaná v Amerike v roku 1954, práve včas na Vianoce. Pôvodnými verziami týchto hračiek sú považované za zberateľské predmety a sú dnes veľmi zriedkavé.

S výbuchom sci-fi filmov v 1950 a vzrušenie pretekoch počas 1960, robot hračky ohromne rástol v popularite a schopnosť. Japonskí výrobcovia začali rýchlo uvoľniť prvý batérie-ovládané robotické hračky, často kopíruje film vzory ako slávny Robby odZakázané planéta. Roboty sa stal symbolom fantastické budúcnosti dopredu, kde by ľudia mohli kick späť a nechať tieto nádherné, ovládateľné stroje robiť všetku prácu.

Dnes, robotické hračky sú oveľa pokročilejšie než skoré modely. Jeden populárny žáner robotických hračiek sú realistické hračka zvierat. Tieto bytosti môžu chodiť, robiť hluk a dokonca Zobraziť emócie. WowWee Roboraptor ponúka možnosť prechádzať, behať alebo stonka korisť. Discovery Channel T-Rex používa technológiu diaľkového ovládania povedať dino, kde chcete ísť, a keď sa řev.

Niektoré živočíšne robotické hračky zdať na ich ceste k nahradeniu domáce zvieratá. Sega hračky sen škrečok bude cupitať a nap vo vašich rukách, čo umožňuje pet svoju hebkú srsť. Jedným z technicky najpokročilejších robotických hračiek je PleoDinosaurus, baby dino, ktorá vyvíja výraznú osobnosť v závislosti na tom, ako interagujete s ním. Na rozdiel od na diaľkové ovládanie hračku Pleo vytvára denný cyklus vlastné, vrátane emócie, ako smútok alebo iné ujmy a potrieb, ako je hlad.

S divoko úspešné uvoľnenie PixarWALL-Ev roku 2008, je zrejmé, že láska roboty ďaleko od zmizla. Skôr predstavoval ich robí naše jedlá alebo lietajúce nás pracovať, 21.storočia vízie robotov sa zdá byť zamerané na to, aby im viac a viac ľudí alebo zvierat v prírode. Robot hračky sú skvelý spôsob, ako zaviesť deti na zázraky vedy a techniky. S novými hračkami sa uvoľní každý rok, môže vás nikdy neomrzí možnosti ponúknuť robotické hračky. Okrem toho, jeden z týchto dní možno niekto bude vymyslieť sa vaša bielizeň pre vás!