Čo sú Repasované výrobky?

- Apr 22, 2019-

Keď si väčšina ľudí myslí na renovované výrobky, všeobecným vnímaním je, že predmetné položky sú použité tovary, ktoré boli prepracované a obnovené na prijateľný pracovný poriadok. Aj keď je táto definícia jedným z príkladov, koncepcia v skutočnosti pokrýva aj niekoľko ďalších scenárov.

Tovar, ktorý zákazníci vrátili, sa tiež kvalifikuje ako renovovaný tovar. V tomto prípade s ním renovovaný výrobok pravdepodobne nemá nič zlého. Položka môže byť vrátená z niekoľkých dôvodov, vrátane skutočnosti, že zákazník jednoducho zmenil svoj názor na nákup. V prípadoch, keď sa vrátená zásielka zjavne nepoužila, sklad obyčajne jednoducho uzavrie obal a predá tovar so zľavou ako renovovaný tovar.

V prípadoch, keď ide o poškodenie pri preprave, výrobca sa môže rozhodnúť opraviť položku a predať ju ako opravený alebo renovovaný výrobok. Pretože výrobok je zrekonštruovaný v továrni, úroveň kvality je často rovnaká ako u výrobku, ktorý sa predáva ako nový. Výhodou pre spotrebiteľa je možnosť získať tovar za nižšiu cenu.