Čo sú predplatené telefónne karty?

- May 17, 2019-

Predplatené telefónne karty sú vopred zakúpené telefonicky. Každá telefónna karta obsahuje zoznam   bezplatné číslo a je vytlačené prístupovým kódom alebo číslom PIN. Volič zavolá na bezplatné číslo a zadá prístupové číslo pred uskutočnením plánovaného hovoru. Po vytočení čísla začne predplatené odpočítavanie. Keďže hovory sú smerované z bezplatného telefónneho čísla uvedeného na telefónnej karte, poskytovateľ diaľkového spojenia používaného telefónu je vynechaný.

Väčšina ľudí, ktorí si kupujú predplatené telefónne karty, tak robia, pretože chcú znížiť svoj domáci telefónny účet alebo sa vyhnúť zbieraniu hovorov alebo vysokému poplatku za mobilný telefón. Väčšina predplatených telefónnych kariet prichádza v prírastkoch po piatich, desiatich alebo dvadsiatich piatich dolároch. To môže kúpiť kdekoľvek od tridsať minút do desiatich hodín v závislosti na spoločnosti.

Predplatené telefónne karty je možné zakúpiť takmer kdekoľvek. Pošty, supermarkety, elektronické obchody a zľavy sú len niektoré z miest, kde je možné predplatené telefónne karty nájsť na predaj. Telefónne karty možno zakúpiť aj prostredníctvom internetu alebo prostredníctvom katalógov zásielok, televíznych reklám a dokonca aj miestnych novín. Buďte opatrní; Len preto, že minúty na telefónne karty sú predplatené neznamená, že sú výhodné. Nakupujte pred nákupom a zistite, ktorá telefónna karta vám poskytne najviac minút za vaše peniaze.

Len preto, že ste si kúpili desať dolár telefónnu kartu neznamená, že máte desať dolárov v hodnote minút. Buďte si vedomí príplatkov k telefónnej karte a poplatkov za údržbu. Akonáhle je vaša telefónna karta aktivovaná, môže byť vystavená servisným poplatkom, poplatkom a poplatkom za pripojenie. Ak používate telefónny automat, môžete očakávať ďalšie   príplatok . Vždy skontrolujte obal na vašej telefónnej karte a poznačte si všetky poplatky a príplatky. Budete tiež chcieť skontrolovať, či neexistuje žiadny dátum vypršania platnosti. Ak existuje, budete musieť použiť telefónnu kartu pred týmto dátumom alebo stratíte peniaze.

Telefónne karty sú vhodné pre vysokoškolských študentov a tých, ktorí robia veľa cestovania. Vďaka telefónnym kartám môžete teraz zbierať hovory minulosťou. Volanie z telefónnej karty sa vo vašom účte nezobrazí, takže môžete uskutočňovať diskrétne telefonické hovory z domova alebo kancelárie bez toho, aby sa na účte objavilo číslo. Budete tiež môcť vyhnúť sa vysokým sadzbám, ktoré prichádzajú s telefonovaním z hotelovej izby.

Vo väčšine prípadov nemôžete pokaziť predplatené telefónne karty. Mať pár v prípade núdze nie je nikdy zlá vec.