Aké sú Audio kazeta rekordéry?

- May 06, 2019-

Audio kazeta rekordéry sú elektronické zariadenia, ktoré sa používajú pre záznam hlasu alebo hudby nakazetové magnetofóny. Oni sa stali oveľa menej časté po vzniku digitálne záznamníky, ktoré používajú malé pamäťové karty do zariadenia na zaznamenanie, ale audio kazeta rekordéry sú ešte niekedy používané na rôzne účely. Tento typ kazety je zvyčajne veľmi lacné.

Audio kazety je zvyčajne malé zariadenie napájané batériami; väčšie kazetových magnetofónov, ktoré sa zapája do steny nie sú veľmi časté. Všeobecne ponúka priestor pre jednu kazetu, spolu s pár jednoduchých tlačidiel vrátane hrať, pozastaviť, zastaviť, pretočiť, rýchlo dopredu, a zaznamenať. Tieto prístroje sú určené byť kompaktné a ľahko zmestí do kabelky alebo vrecka.

V jednom okamihu, audio kazeta rekordéry boli často používané vytvoriť záložné kópie kazety, vytvoriť mix pásky alebo nahrávať skladby z rádia. Tieto prístroje sú teraz zriedka používané na tieto účely, avšak. Namiesto toho audio kazeta rekordéry sú najčastejšie používané prediktátúčely, napríklad ako študenti, lekárov alebo odborníkov.

Pri použití diktovania, tieto zariadenia sú obzvlášť výhodné, pretože umožňujú okamžité prevíjanie kontrolovať správnosť poznámky. To umožňuje študentom, odborníkov, alebo niekto, kto potrebuje používať pamäťové zariadenie ľahko a rýchlo vytvoriť poznámku niečo bez nutnosti zastaviť a zapíšte si ho. Audio kazety potom umožní prehrávanie pásky neskôr prepis účely podľa potreby. Niektorí odborníci sa prepísať svoje vlastné poznámky, kým iné Prenájom profesionálny transcriptionists napísať diktát.

Audio kazeta rekordéry boli kedysi súčasťou záznamníkov rovnako. Správy vľavo naodkazovačbude nahrávať na kazetu, a uložiť pre neskoršie prehrávanie. Tento druh záznamník sa stala pomerne zriedkavé, Avšak teraz že digitálny záznamník systémy aOdkazová schránkasú populárne. Digitálne pamäťové karty majú tendenciu trvať dlhšie než kazety, pretože oni nie sú mechanické, a neustále sa previnie a hral znova.

Audio kazeta rekordéry možno zakúpiť online alebo vo väčšine hudby dodávky alebo office zásobovanie obchodov. Môže byť trochu ťažké nájsť, však. Prístroje navrhnuté na účely diktát môže byť mierne vyššej kvality, a tieto sú zvyčajne zakúpiť on-line spolu s ostatnými prepis dodávok, ako sú pedálom sa pripojiť k počítaču. Zvukové kazetové prehrávače sú k dispozícii pre štandardné a miniatúrne kazety.