Športové Bluetooth náhlavné súpravy

- Nov 09, 2018-

Pre športovo milujúce deti je cvičenie životom. Ak nemáte cvičenie na jeden deň, vždy máte pocit, že niečo chýba. Metóda nudného cvičenia bude nevyhnutne nudná a bežné slúchadlá sa musia pripojiť k mobilnému telefónu. Pri cvičení bude nevyhnutne ťažšie. A niektoré káblové slúchadlá sú ťažkopádne a je ľahké spôsobiť gravitáciu pri behu na hlave. V tejto chvíli sa niektorí ľudia opýtajú na náhlavnú súpravu s bluetooth. Je pravda, že bežné slúchadlá Bluetooth môžu byť použité v športe, ale zvukové efekty jednej slúchadiel nie sú stereoskopické a zvukové efekty v uchu môžu byť počuť len pri cvičení. V tejto chvíli vznikli športové Bluetooth slúchadlá a kompaktné Bluetooth športové slúchadlá sa stali evanjeliom milujúceho športovca. Tak ako dlho trvá nabíjanie športových Bluetooth headsetov? Aké otázky je potrebné venovať pozornosť?


Jeden: najlepší čas nabíjania

Športové slúchadlá Bluetooth nie sú vo všeobecnosti úplne nabité, keď sú odosielané z továrne.

1. Ak chcete úplne aktivovať batériu, nabite trikrát na 6-8 hodín.

2, po každom nabití počas 2-3 hodín.

3, je pri nabíjaní všeobecne jasne červená kontrolka, kontrolka zhasne, čo indikuje, že elektrina je už plná, ale jednotlivé slúchadlá sú plné modrého svetla alebo zeleného svetla.

4, aby sa dosiahla najdlhšia životnosť batérie, je potrebné zvládnuť správny spôsob nabíjania náhlavnej súpravy Bluetooth, to znamená len vtedy, keď je batéria nízka, nabíjanie. Počet nabití batérie je približne 500 krát. To znamená, že normálna životnosť je asi 2 roky. Plne nabitý normálny pohotovostný čas 2 - 4 dni, bežné používanie je 1-3 dni pri používaní telefónu, telefón je relatívne krátky.


Dve: športové Bluetooth funkcie nabíjania headsetu

1. Pri nabíjaní zasuňte všetky zástrčky, vložte nielen viac ako jedno, aby sa stroj dlho poškodil. Pri zapájaní alebo odpojovaní nabíjacej zástrčky by mala byť ľahšia, inak by sa zástrčka uvoľnila, ak je dlhý čas.

2. Vyberte správnu nabíjačku. Všeobecné športy Slúchadlá Bluetooth majú vyhradené nabíjačky. Ak nemáte vyhradenú nabíjačku, nájdete nabíjacie rozhranie (niektoré sú malé okrúhle otvory, niektoré univerzálne rozhrania MiniUSB) a nabíjačka s rovnakým menovitým výstupným výkonom.

3. Ak je športová súprava Bluetooth pripojená k základni alebo k nabíjacej skrinke, nabíjanie bude trvať dlhšie, než pri nabíjaní priamo do náhlavnej súpravy Bluetooth. Spôsob nabíjania je rovnaký ako nabíjanie slúchadla priamo a vloženie nabíjacieho drôtu do otvoru základne je možné vložiť.

4. Pri nabíjaní športových náhlavných súprav Bluetooth sa pokúste znova nepoužívať náhlavnú súpravu, aby ste sa vyhli náhodnému poškodeniu.

5. Keď je batéria nabitá, rozsvieti sa červený indikátor, čo znamená, že sa nabíja. Ak je nabíjanie ukončené, indikátor zhasne a nabíjačka sa môže vybrať.