Úvod bezdrôtovú nabíjačku mobilného telefónu

- Nov 09, 2018-

Hoci tento článok sa zameriava na nabíjanie mobilné rádiá, mimochodom, prijímacej antény je stručne predstavený. Pretože tento typ bezdrôtového nabíjania zariadenia je v podstate transformátor, primárne je nainštalovaný do nabíjačky a sekundárne je nainštalovaný v termináli.

Pretože prijímacej antény, ktoré nesúhlasia s nabíjačkou spôsobí aktuálne kolísanie nabíjací obvod, ako si vybrať nabíjania antény?

Po prvé: terminál anténu treba magneticky tienený.

Ak nabíjanie antény je iba vzduchové jadro cievky, keď blízke kovové objekty sú blízko seba, eddy aktuálne bude spôsobený, tak, že je znížená účinnosť nabíjania, nabíjačka energie žiarenia nevychádza, aktuálne je zvýšená a nabíjačku je Vyhrievané.

Po druhé: magnetické médiá vybrala nabíjačka je rozdelené do dvoch kategórií: organické magnetických materiálov a anorganické magnetických materiálov.

Organické magnetického materiálu možno tenký a pokrivené, vhodný pre zadný kryt mobilných telefónov a používaných v mobilných telefónoch; anorganické magnetického materiálu je vyrobené zo spekaného feritu, ktorý je krehký a vhodné pre inštaláciu veľký priestor.