Ako si vybrať čistiaci nástroj, ktorý vám vyhovuje

- Nov 29, 2018-

S vyspelou technológiou môže čistiaci nástroj rýchlo a bezpečne čistiť hlboký odpad kože, môže zmierniť celý rad kožných problémov a podporiť následnú údržbu pokožky, čo nie je v súlade s tradičnými metódami umývania tváre. Existuje mnoho druhov čistiacich nástrojov na trhu. Aký je rozdiel medzi rôznymi čistiacimi zariadeniami? Ako si vybrať správny čistiaci nástroj?

Existuje mnoho značiek a typov čistiacich nástrojov na trhu. Podľa princípu a materiálu sa môžu zhruba rozdeliť na čistiaci nástroj s rotačnými kefami a sonicovým vibračným silikónovým čistiacim prístrojom.

Nástroj na čistenie rotačných štetcov: Reprezentatívny - Mantis man TLX-39

图片1

Rotačný čistiaci nástroj je jeden z prvých typov čistiacich prístrojov na trhu. Podobne ako u elektrických zubných kefiek, je to priamo otočené cez hlavu kefy, aby sa vyčistili špiny z pórov. Tento typ čistiaceho nástroja má vysoké nároky na kvalitu hlavy kefy, inak je ľahké poškriabať stratum corneum kože, čo vedie k zriedeniu stratum corneum.

Sonicový vibračný silikónový čistiaci nástroj: zástupca - Mantis man TLX-39

 

图片2


Tento druh čistiaceho nástroja môže šokovať hlbokú nečistotu pokožky technológiou sonických impulzov, aby sa dosiahlo dôkladné čistenie. Vyrobené z lekárskych silikónov nespôsobuje poškodenie pokožky a je jemnejšie na použitie.

Čistiaci nástroj používa veľkú PK!

1. Čistiaca schopnosť: Veľa štetín nástroja na čistenie kefiek je menších ako póry. Počas čistenia sa póry môžu priamo čistiť vo vnútri pórov. Preto v porovnaní so silikónovým čistiacim nástrojom je čistiaca sila silnejšia, ale práčka je príliš silná a je tiež potrebné opatrne prečistiť. ,

2, miernosť: veci používané na tvári musia byť veľmi jemné, v porovnaní so silikónovým materiálom by mali byť štetiny oveľa ťažšie, je ľahké poškriabať stratum corneum kože počas používania, čo vedie k zriedeniu stratum corneum. Silikagél je super jemný a veľmi mierny.

3, bezpečnosť: Silikónový čistiaci nástroj používa lekársky silikagél, môže byť použitá aj citlivá pokožka. Zariadenie na čistenie kefiek má vyššie nároky na čistenie a konzerváciu. Ak nie je správne konzervovaná, ľahko sa množia baktérie. Ľudia s citlivou pokožkou by ich mali používať s opatrnosťou a tiež predchádzať poškriabaniu pokožky.

4, pre kožu: kefa čistiaci prostriedok na vlasy potrebuje vybrať inú kiefovú hlavu podľa rôznych typov kože. Silikónový čistiaci nástroj je dodávaný s hrubými a tenkými kontaktmi, ktoré sú namierené na rôzne časti tváre. Súčasne sa prispôsobuje rôznym typom pleti úpravou intenzity. Čistenie je dôkladné a jemné a pohodlné.

5, stupeň čistenia: materiál silikagélu má antibakteriálnu, antialergickú funkciu rýchleho sušenia, po umytí tváre priamo cez oplach vody je veľmi čistý, čistenie a skladovanie sú veľmi výhodné. Čistenie zariadenia na čistenie kefiek je však pomerne problematické a čistenie nie je úplné a je ľahké rozmnožovať baktérie a spôsobiť poškodenie kože.

6, nákladovo efektívne: silikónový čistiaci nástroj sa môže používať nepretržite, nie je potrebné ho vymeniť, nedochádza k deformácii alebo poškodeniu hlavy kefy. Zariadenie na čistenie keflí vyžaduje pravidelnú výmenu novej hlavy kefy.

Stručne povedané, pri porovnávaní čistoty, jemnosti, bezpečnosti atď., Pri použití čistiaceho prostriedku sa odporúča použiť čistiaci prostriedok na silikagéli. To môže jemne očistiť hlboký odpad kože bez toho, aby spôsobil poškodenie kože, a zároveň lepšie podporovať udržiavanie následnej pokožky.

Aby sa zabránilo nadmernému čisteniu, odporúča sa použiť všeobecný typ kože 3 krát týždenne. Mastná alebo kožušinová hrubá tkanina môže byť zvýšená 1-2 krát podľa vašej situácie, zatiaľ čo citlivosť na kožu môže byť znížená podľa situácie.