Ako si vybrať Bezdrôtový Bluetooth reproduktor?

- Nov 09, 2018-

Čo sa týka ako si vybrať Bezdrôtový Bluetooth reproduktor, verím, že veľa ľudí je zmätená o tom, ako si vybrať. Tu sú niektoré spôsoby, ako zaviesť:

1, reproduktor: rozprávanie, reproduktor je zložitejšie, vnútorné magnetické reproduktor je tiež vonkajších magnetických reproduktorov, papierový kónus alebo iné štruktúry reproduktor, výkon a impedancie reproduktorov, atď, nie je ťažké pre profesionálne aby ľudia vedeli, požiadavky na kvalitu zvuku reproduktora sú nie je tak vysoko vo všeobecnosti nevenuje pozornosť na tieto.


2, Počúvajte: Vypočujte si kvalitu zvuku reproduktora, počúvať či hluku, či je to ľahké zlomiť zvuk, či je narušená, či zvuk znie nepríjemne (reproduktor s bad kvalitu zvuku bude cítiť veľmi hlučné, keď na počúvanie dlho), bass a či treble odrazí alebo nie. Skúste použiť rôzne skladby, keď počúvania a počúvanie, a prevzaté skladby sú najvhodnejšie v pravý. Teraz veľa on-line hudobné súbory boli spracované, ktorý je veľmi odlišný od skutočného hudbu a nedávajte hlasitosť príliš hlasný počas konkurzu. (To je vhodný pre akýkoľvek reproduktor)


3, reproduktor box materiál: Použil som viac dbať na to. Všetci si myslia, že drevený box je lepšie než akékoľvek kovové alebo plastové. Samozrejme, to je tiež pravda. S výskumom reproduktorovou skriňou, kovu, plastu a ďalších materiálov sú však teraz. Telo môže tiež dosiahnuť rovnaký účinok ako drevený box. Pokiaľ je veľmi profesionálne a vyžaduje veľmi vysokú kvalitu zvuku sa musí použiť drevenej.


4, proces: S rozvojom časy speaker technológia je stále viac a viac ľudí pozornosť, svoje kvality zvuku reproduktora nemá žiadne výhody, ale proces je well done, krásne urobiť, ale tiež môže byť zvýhodnený masy.


5, najväčší nákup bod Bluetooth reproduktor výrobcov je Bluetooth bezdrôtová hudba, Bluetooth verzie súvisí kvalita reproduktorov Bluetooth, vyššiu verziu Bluetooth, energeticky účinné reproduktory Bluetooth, ďalej efektívna vzdialenosť, tým silnejšie kompatibilita Bluetooth.


6, Bezdrôtový Bluetooth reproduktor power: Jedná sa o silu zosilňovač reproduktorov a napájania rečník za rovnakých podmienok, vyšší výkon, lepší zvuk; Samozrejme, tiež závisí od schopnosti reproduktora, ako nejaké malé reproduktory, ak je príliš veľký výkon vzhľadom k tomu, reproduktor bude "nie je úprimný" pri prehrávaní hudby. Je to ako skákanie, čiže ľudia často hovoria, že rečník bude tancovať, mnoho výrobcov držať vrstvu silikónové podložky alebo iného podľa malého reproduktora. Nebije, ale tiež zvyšuje estetiku reproduktora.