Ako poslať Fax na mobil?

- Apr 03, 2019-

PosielanieFaxmobilný telefón vyžaduje prístup na internet cez telefónu samotného. Mnohí podnikatelia, ako je realitných odborníkov, ocitnú v oblasti keď potrebujete súrne fax odoslať.Internetový faxslužby poskytujú schopnosť premeniť fotografie aleboe-mailomdo dokumentu, ktorý možno faxovať.

Mobilný telefón musí mať prístup na Internet cez mobilné služby alebo cez počítačovú sieť. Niektoré staršie mobilné telefóny môžu fyzicky pripojiť k počítaču cez konkrétne komunikačné rozvody, umožňuje telefón na prístup k internetovému pripojeniu počítača. Naopak, novšie mobilné telefóny jednoducho použiť mobilné služby alebo sieti Wi-Fi prístup k internetu.

Jeden spoločný scenár v ktorom niekto bude chcieť poslať fax na mobilný telefón je po prijatí dokumentu pripojeného k e-mailu. Tento dokument môžete faxom na jedného alebo viacerých príjemcov pomocou predplatného služby faxovania Internet. Službu faxovania poskytuje špecializované e-mailovú adresu osobitne. Priložené dokumenty sú jednoducho e-mailom z telefónu faxovú službu. Zasa služba konvertuje e-mail na fax copy na distribúciu na určenéfaxové číslopoznamenať, e-mailu.

Mnoho mobilných telefónov majú kamery integrované do predného panela, umožňuje používateľom fotografuje, kamkoľvek cestujú. Odoslanie faxu je ešte jednoduchšie s aplikáciou Fotoaparát. Užívateľ jednoducho nasníma fotografia potrebné faxu a e-maily Internet Faxovanie služby. Podobný postup fax priložený dokument, fotka je prevedený na faxový dokument a vytlačí na faxu na číslo uvedené v e-maile.

Niektorí poskytovatelia mobilných robia, odosielanie faxových správ na mobilný telefón oveľa jednoduchšie.SmartphoneFax aplikácie môžete stiahnuť do telefónu pre okamžité Faxovanie schopnosti. Text alebo obrázok možno faxovať v rámci aplikácie. Ako výsledok, používateľ Určuje text alebo obrázok, a zašle ho priamo príjemcu faxu.

Tieto aplikácie, ktoré umožňujú používateľom fax na mobil stále používať internetovú službu faxovania; proces služby sa skrýva v rámci aplikácie. Upozorňujeme užívateľov, že účet s internetovým faxom služba je stále potrebné pre správne fungovanie aplikácie. Akonáhle nastavíte pôvodne, používateľ fax môžete rýchlo odoslať na mobilný telefón kedykoľvek predplatné služby je stále aktívny.