Ako si vybrať najlepší pušku rozsah Ring?

- May 31, 2019-

Aby ste si vybrali najlepší puškový rozsah krúžku, budete musieť preskúmať niekoľko faktorov, od ceny až po výrobný proces. Najlepší puškový rozsah krúžku je často ten, ktorý sa hodí nielen do vášho rozpočtu, ale tiež udržuje nulu z vašej zbrane najlepšiu. nula zbraň je akt pozorovania, aby sa trvalo udrel do správnej značky. Keď vaša puška zasiahne svoju značku, považuje sa za nulovú. Nie všetky krúžky sú vytvorené rovnako a často sa musíte rozhodnúť medzi typom materiálu, z ktorého je prstenec pušky vyrobený, keď sa pokúsite vybrať najlepší prsteň pre vašu zbraň.

Najlepší rozsah je len taký presný ako krúžky rozsahu, ktoré ho upevňujú na zbraň. Tam sú typicky dve veľkosti pušky rozsah krúžky na výber, z ktorých každá veľkosť zodpovedá veľkosti trubice vášho rozsahu. Svoje krúžky musíte priradiť k veľkosti trubice s rozsahom, pričom vyberte buď malú alebo veľkú veľkosť. Použitie krúžku s nesprávnou veľkosťou na rozsahu môže poškodiť váš rozsah, najmä ak sa pokúsite pritlačiť krúžky, aby sa zmestili. Existujú tiež tri typy materiálov, z ktorých väčšina prstene pozostáva z:   mäkká oceľ ,   nehrdzavejúca oceľ   a   Hliník s viacerými typmi povrchových úprav ponúkaných pre každého.

Pri hľadaní najkvalitnejšieho krúžku na pušku si možno budete chcieť vybrať oceľové prevedenie cez hliníkovú verziu krúžku. Niektorí používatelia sa domnievajú, že oceľový prsteň ponúka najlepší výkon a má lepší tvar guľatý tvar, bez toho, aby sa vytvaroval do oválneho tvaru. Často je najlepší krúžok na pušku vyrobený pomocou procesu známeho ako   vytláčanie . Proces extrúzie núti prstencový materiál cez matricu, pričom všetky krúžky sú odrezané z materiálu pri výstupe z nástroja. Tento proces má tendenciu vytvárať najviac identické kruhy, čím ponúka najlepšiu presnosť.

Existuje však jedna nevýhoda tohto procesu pre niektorých strelcov: proces pretláčania nebude pracovať s oceľovými krúžkami. Hliník je jediný materiál, ktorý sa môže vytláčať. Oceľové krúžky sú vyrábané lisovaním alebo obrábaním, pričom oba procesy ponúkajú väčší rozptyl vo výrobe. Často je tiež vhodné zvoliť typ prstenca na puškohľad, ktorý upevňuje rozsah, ktorý je najbližšie k hlavni zbrane. Rozsah, ktorý je umiestnený najbližšie k hlavni je často považovaný nielen za najjednoduchšie, aby sa dosiahol súlad s očami strelca, ale aj najpresnejší pri streľbe na dlhé vzdialenosti.