Ako si vybrať najlepší rozsah laserovej pušky?

- Jun 28, 2019-

  laser   rozsah pušky je rozsah, ktorý sa pripája na hlaveň alebo pažbu pušky a vo všeobecnosti vykonáva funkcie na určenie rozsahu a rozsahu. Jeho cieľom je zlepšiť cieľ a presnosť pre lov a streľbu na terč. Existujú rôzne vlastnosti, ktoré oddeľujú dobrý rozsah od najlepších, vrátane hmotnosti, spotreby batérie a viditeľnosti a dosahu lasera. V závislosti od typu aplikácie môže byť jedna konkrétna oblasť laserovej pušky lepšou voľbou ako iná, takže pri výbere medzi rozsahmi je dôležité mať na pamäti zamýšľané použitie, aby ste mohli urobiť kvalifikované rozhodnutie.

Pokročilý rozsah laserovej pušky funguje tak, že berie do úvahy typ použitej munície a vypočítava rad premenných vrátane vetry, rozsahu a hmotnosti guľky. Potom premieta bodku alebo sériu bodov pre rôzne rozsahy rozsahu. Najlepší rozsah laserovej pušky pracuje v optimálnych podmienkach až do 500 yardov (457 metrov) a za normálnych podmienok je to 350 metrov (320 metrov). Okrem toho, vysoko kvalitné laserové rozsahy nie sú špecifické pre kalibre a namiesto toho môžu byť naprogramované tak, aby akceptovali akýkoľvek typ munície.

Všeobecne platí, že laserové pušky rozsah klipy alebo diapozitívy a zámky cez hlaveň zbrane. Z tohto dôvodu je pre udržanie rovnováhy a ovládateľnosti nevyhnutné udržanie zariadenia čo najľahšie. Najľahšie laserové pušky vážia okolo 1,5 libier (0,68 kg). Podobné ne laserové rozsahy sú všeobecne o päť až desať percent ľahšie.

Rozsah laserových pušiek vyžaduje, aby fungovala aspoň jedna batéria, pretože obsahujú elektronické komponenty. Tým sa zvyšuje celková váha zariadenia a tým menej batérií je potrebných, tým lepšie. Najlepšie rozsahy môžu bežať mnoho hodín na jedno nabitie a majú vodotesné puzdrá, ktoré odolávajú skratom a korózii.

Ďalšie priaznivé vlastnosti, ktoré je potrebné zvážiť v rozsahu laserovej pušky, zahŕňajú presné optiky, silné úrovne zväčšenia a odolné puzdro. Najlepšie modely ponúkajú úroveň zväčšenia 12x a používajú natreté šošovky, ktoré ponúkajú vysokú čistotu a odolávajú kondenzácii. Sú tiež úplne zapečatené a obalené horčíkom alebo podobným rámom pokrytým nereflexným plastom.

Laserové pušky nie sú zvyčajne lacné. Dokonca aj základné modely sú drahšie ako tradičné optické rozsahy s podobnými vlastnosťami. Očakávať, že zaplatí kdekoľvek od $ 500 amerických dolárov (USD) a hore, v závislosti na značku a funkcie. Najlepšie príklady môžu ľahko presiahnuť 1 000 USD v maloobchode.