Ako si vybrať najlepšie mobilné telefóny pre deti?

- May 06, 2019-

Pri výbere mobilných telefónov pre deti, uistite sa, že mobilný telefón si vyberiete, je užívateľsky prívetivý a veku primerané. Musíte tiež zvážiť plán mobilného telefónu a koľko to bude stáť. Aj keď náklady pre vás nie sú problémom, inteligentný telefón s viacerými funkciami môže byť pre malé dieťa zbytočný a príliš komplikovaný. Ak dieťa nevyžaduje nič viac než len základné funkcie volania a textu, vyberte si telefón so základnými funkciami . Predtým, ako sa rozhodnete, navštívte svojho mobilného operátora a poraďte sa so zástupcom.

V podstate existujú dve možnosti pri výbere mobilných telefónov pre deti. Môžete si vybrať telefón bez zmluvy, alebo telefón, ktorý bude vyžadovať zmluvu o prevádzke. Zmluvy sú vo všeobecnosti jedno- alebo dvojročné plány. Ak už máte plán mobilného telefónu, môžete byť schopní získať špeciálnu sadzbu pre rodinný plán, ktorý zahŕňa dvoch alebo viacerých členov rodiny.

Výhodou zmluvy telefón je zľava ceny. Tiež by ste mohli nájsť viac výber pre zmluvy telefóny ako na pay-as-you-go, bez zmluvy mobilný telefón. Naopak, ak vaše dieťa jednoducho potrebuje lacný mobilný telefón bez záväzku zmluvy alebo nákladných mesačných plánov, mali by ste zvážiť telefón bez zmluvy. Niektoré telefóny, ktoré nemajú zmluvu, môžu vyžadovať plán, zatiaľ čo iné umožňujú dopĺňať minúty telefónnou kartou alebo kreditnou kartou .

Ako ste kontemplovať svoje možnosti pre mobilné telefóny pre deti, zvážte dostupné dátové plány, ktoré často obmedzujú používanie a zahŕňajú poplatky, ak idete nad limit. Pokiaľ dieťa nie je veľmi opatrné a zodpovedné, mohol by neúmyselne prekročiť limit používania údajov, čo by mohlo predstavovať nadmerné náklady. Ak si vyberiete multimediálny mobilný telefón s obmedzeným využitím dát, môžete požiadať svojho mobilného operátora, aby zablokoval všetky údaje v telefóne vášho dieťaťa, takže nie je potrebné neustále sledovať jeho používanie.

Existuje niekoľko ďalších dôležitých vecí, aby zvážila pred rozhodnutím, ktorý mobilný telefón je pre vaše dieťa. Pri výbere mobilného telefónu pre veľmi mladé alebo pre-dospievajúce deti, uistite sa, že má funkciu rýchleho vytáčania, takže vaše dieťa môže ľahko vytočiť, bez toho aby museli fumble cez nastavenia alebo stránky. Ďalším dobrým nápadom je vybrať si mobilný telefón s odolným vonkajším povrchom. Tiež, mobilné telefóny pre deti by mali byť vybavené ochranným puzdrom, takže sa uistite, že existujú prípady, telefón k dispozícii pre mobilný telefón uvažujete.