Neviem, ako si vybrať banku?

- Nov 23, 2018-

Neviem, ako si vybrať banku ?

 

Ako mocný nástroj na zlepšenie životnosti batérií inteligentných telefónov sa energetická banka stala jedným z najpopulárnejších doplnkov pre inteligentné telefóny. Avšak kvôli nedostatku hlbšieho pochopenia mocenskej banky väčšinou používateľov mnohí používatelia nevedia ako si vybrať banku.

V skutočnosti, vnútorné mocná banka nie je zložité, dnes vás naučí, ako vidieť dobré alebo zlé moc banky, stačí porozumieť týchto 4 bodov, pre vás kúpiť moc banky v budúcnosti určite pomôže.

 

QQ截图20181123101430

. Ako si vybrať kapacitu banky ?

Kapacita energetickej banky je jedným z aspektov, na ktorý sa najviac obávajú používatelia, pretože čím väčšia je kapacita banky, tým väčšie je množstvo elektrickej energie, ktorá sa dá uložiť, a tým sa zvyšuje výdrž batérie pre inteligentné telefóny a iné zariadenia. Takže ako si vybrať kapacitu napájacej banky? To závisí predovšetkým od vášho telefónu a životnosti batérie. Napríklad, xiaomi 3 má vstavanú batériu 3050mAh. Ak chceme kúpiť banku, ktorá môže dvakrát zaťažiť xiaomi 3, koľko kapacity by sme si mali vybrať?

 

Pre tento problém, veľa netizens myslia, kúpiť 6100 mah kapacita mobilnej energie môže, v skutočnosti tento názor je zle, pretože moc banky v dobíjaní môjho mobilného telefónu generovať časť výpadku elektrickej energie druhej elektrárne na dobitie batéria pre napätie, takže vlastne elektráreň asi 70% skutočnej nabíjacej kapacity značky.

 

To znamená, že štandardná napájacia banka s 10000mAh môže skutočne dodávať asi 7000mAh po úplnom nabití. To je tiež dôvod, prečo oficiálna stránka xiaomi tvrdí, že napájacia banka 10400mAh môže nabíjať iba xiaomi 3 2,5 krát. Dúfam, že na to budete môcť venovať pozornosť.

 

QQ截图20181123101517


. ako vidieť kvalitu banky sily ?

Príležitostne sa objavia nejaké správy o explózii energetickej banky na internete. Mnohí priatelia sa obávajú kvality a bezpečnosti banky po čítaní tejto novinky. Takže exploduje banka? Ako si vybrať banku s vysokou spoľahlivosťou? Pre tento problém, ako dlho, kým demontáž elektrickej banky priateľov vie, jadro banky je jadro a malá základná doska.

Spôsobil výbuch elektrickej banky je hlavným dôvodom pre použitie nižších batérií, Shanzhai mobilné energie existencie bez použitia produktov nižších batérií na trhu, sú to niektoré použitie odpadových batérií zmontované, extrémne nestabilné práce, pre tento druh výrobku mohlo by to spôsobiť výbuch, takže keď si vyberiete a kúpite banku, je najlepšie vedieť o energetickej banke, čo vnútorné batérie, všeobecne používa značkové batérie, napájacia banka je spoľahlivá v kvalite, neponúkame žiadnu energiu.

2

. ako vidieť čas nabíjania elektrickej banky ?

Po tom, čo vedeli, ako si prezrieť kapacitu a kvalitu banky elektrickej energie, musíme vedieť o čase nabíjania elektrickej banky. Nechceme si kúpiť elektrickú banku, takže ju musíme dlho nabíjať, kým nebude úplne nabitá. Aby sme porozumeli rýchlosti nabíjania elektrickej banky, skúmame hlavne kapacitu banky elektrickej energie a poplatkov prúd elektrárne. Čím väčší je prúd, tým kratší bude čas nabíjania a čím pohodlnejšie sa bude používať.

Všeobecne povedané, prúd 1A môže plne nabiť napájacie napájanie 1000mAh za 1 hodinu, takže napájacia banka 10000mAh potrebuje 10 hodín teoreticky na plné nabití a môže to trvať dlhšie v praxi. Preto pri výbere napájacej banky je lepšie si vybrať výrobky s vyšším nabíjacím prúdom, aby sa batéria mohla nabíjať rýchlejšie.

 

QQ截图20181123101223


Iv. Kompatibilita energetickej banky

Rôzne smartphony, tablety, nabíjacie rozhranie môže byť odlišné a rôzne napájanie bánk môže byť rôzne nabíjacie napätie, ako sú android mobilné telefóny s rozhraním nabíjania jablko je iný, takže pri výbere moc banky, posledný poznať moc banky, ktoré je podporovaná telefónom, ak existuje príslušné rozhranie.Napríklad, v súčasnosti existujú niektoré mobilné napájacie zdroje špeciálne pre telefóny iPhone, mobilné napájacie zdroje špeciálne pre Android telefóny a univerzálne mobilné napájacie zdroje. Takéto mobilné napájacie zdroje sú vybavené bohatými adaptérmi pre pohodlie rôznych mobilných zariadení. Keď si vyberiete a kúpite tieto mobilné napájacie zdroje, môžete im venovať malú pozornosť.

 

2


Napíšte na posledné: Vyberte si, ako mobilný výkon vám predstaviť, mobilné napájanie, keď si vybrať a kúpiť, často môže v podstate vidieť vyššie uvedené štyri, ale väčšina užívateľov často len pozrieť na kapacitu, pre kvalitu, čas nabíjania a rozhranie bude ignorovať, čo vedie k nákupu mobilného napájania nie je spokojný, ak si kúpite mobilné napájanie v čase, v kombinácii s vyššie uvedenými štyrmi, potom si vybrať niekoľko vysoko výkonných výrobkov, tak dobré.