Čo je rozšíriteľná bezdrôtový telefón?

- Mar 22, 2019-

Rozšíriteľná bezšnúrové telefóny súpevnej sietekomunikačné zariadenia s rozšírený rozsah použitia. Zatiaľ čo všetky druhy bezšnúrové telefóny sú funkčné v relatívne krátke vzdialenosti, rozšíriteľnáBezdrôtový telefónje schopný pracovať efektívne s širší rozsah. Okrem toho Základňová stanica na rozšíriteľná bezdrôtový telefón umožňuje pripojiť s niekoľkými telefónmi namiesto jedného telefónu, čo znamená, že používatelia môžu využívať pozemky line služba v každej miestnosti v domácnosti alebo kancelárie bez nutnosti inštalovať viacnásobné telefónnezdvihákycelej konštrukcie.

Ako s akýmkoľvek typom akumulátorová jednotka rozšíriteľná bezšnúrový telefónny systém ponúka centrálne základňovej stanice. Stanica je zapojený priamo do aktívneho telefonickú svorku. Typické základňovej stanice s týmto typom inštalácie predstaví viac ako jeden telefón kolísky, uľahčuje dobíjať každý telefón podľa potreby. Umiestnením základňovej stanice v centre mesta, je možné nabíjať a miesto slúchadiel v niekoľkých rôznych miestach, odpadá nutnosť ponáhľať do inej miestnosti s cieľom odpovedať na zvoniaci telefón.

Pokiaľ ide o rozsah, rozšíriteľná bezdrôtový systém tohto druhu trochu, líšiť v závislosti na konštrukcii a zamýšľané použitie telefónu. Rozšíriteľná bezšnúrový telefónny systém pre domáce bude mať dosťGHzposkytnúť jasný signál aj pri chôdzi po veľkom dvore. Bezšnúrový telefónny systém pre podnikanie môžu vykonávať rozsahu, ktorý umožňuje prijímať alebo volať aj na druhý koniec závodu zariadenia alebo z iného poschodia od základňovej stanice.

Väčšina systémov sú vybavené všetky funkcie s akýmkoľvek typom pôdou linky. Navyše rozšíriteľná bezdrôtový telefón môže zahŕňať ďalšie funkcie, ako napríklad schopnosť fungovať ako intercom systém, sledovať rôzne miestnosti kde sú umiestnené mobilných telefónov, a dokonca aj schopnosť využívať záznamníkov z mobilných telefónov.

Kým rozšíriteľná bezdrôtový telefón je drahšie ako štandardné bezdrôtové celky, zariadenie môže byť úspornejšia ako inštalácia telefónne konektory v každej izbe a nákup niekoľkých jediného zariadenia. Z hľadiska použiteľnosti, je velmi krátku krivku učenia s väčšinou systémov, čo znamená, že dokonca mladší členovia domácnosti môžete rýchlo naučí používajte jeden z telefónov a súpravy na základni.