Čierna 2,4A cestovná nabíjačka USB UK

Čierna 2,4A cestovná nabíjačka USB UK

Cestovná nabíjačka Black 2.4A Two USB UK je vhodná pre elektronické zariadenia a modely od iPhone, Samsung, HTC Nexus, prehrávače MP3, slúchadlá s reproduktormi Bluetooth a iPad a napájacie zariadenia.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Popis produktu

Tento druh čiernej cestovnej nabíjačky USB 2.4A s dvoma USB UK využíva hlavne výkonnú elektronickú polovodičovú súčiastku na konverziu konštantného napätia a frekvencie striedavého prúdu na jednosmerný prúd. Plášť je vyrobený z vysoko kvalitného PC materiálu, ktorý je ohňovzdorný a odolný proti vysokej teplote a nárazu. Využíva technológiu automatickej identifikácie na inteligentnú identifikáciu pripojených zariadení a poskytuje optimalizovanú kompatibilitu univerzálneho nabíjania.


Okrem toho má čierna cestovná nabíjačka USB 2.4A dva USB UK dva porty USB a môže nabíjať dve zariadenia súčasne. Má tiež vlastnosti vysokej kvality, stabilného pripojenia, vysokej prenosovej rýchlosti, jemného dizajnu a odolnosti. Má malú veľkosť a dá sa ľahko vziať so sebou. Cestovná nabíjačka Black 2.4A Two USB UK Black je okrem toho vhodná pre elektronické zariadenia a modely od iPhone, Samsung, HTC Nexus, MP3 prehrávače, Bluetooth reproduktory pre iPad a napájacie zariadenia.


1. Model: TLX-696

2. Vstup: AC 100-240V

3. Výstup: DC 5V-2.4A

4. ochrana proti skratu

5. Môže prejsť certifikáciou CE RoHS


Vyšetrovanie