Zlato 2.1A 24 V dvojitá USB nabíjačka do auta

Tento druh dvojitej USB nabíjačky do auta 2.1A 24 V prijíma dvojitý dizajn rozhrania USB, ktorý dokáže splniť súčasné nabíjanie hlavných a sekundárnych elektronických zariadení.

Podrobnosti o produkte

Popis produktu

Tento druh dvojitej USB nabíjačky do auta 2.1A 24 V prijíma dvojité rozhranie USB, ktoré dokáže splniť súčasné nabíjanie hlavných a sekundárnych hnacích elektronických zariadení a dokáže identifikovať rôzne zariadenia a inteligentne prispôsobiť výstupný nabíjací prúd. Využíva vysoko kvalitné inteligentné čipy, ktoré nielen zlepšujú účinnosť nabíjania, ale tiež účinne regulujú preťaženie a prehrievanie, aby lepšie chránili vaše auto a nabíjacie zariadenie. Navyše, USB rozhranie dvojitej USB nabíjačky do auta 2.1A 24V Gold je vyrobené z čistej medi, ktorá je odolná a odolná proti starnutiu.


Dokáže inteligentne distribuovať príslušný prúd podľa elektrickej saturácie elektronického zariadenia a skutočne dosiahnuť inteligentný výstup a ochranu pri vysokorýchlostnom nabíjaní, čím efektívne rieši problém s ohrievaním elektronického zariadenia. Dvojitá USB nabíjačka do auta 2.1A 24 V, získava dobrú povesť klientov vďaka vysokej kvalite.

1. Model: TLX-676

2. Vstupné napätie: DC12V-24V

3. Výstupné napätie: 5V

4. Výstup: 2.1A


Hot Tags: zlatá 2.1a 24v dvojitá usb nabíjačka do auta, obchodníci, prispôsobené, zľava, cenová ponuka, kvalita, nízka cena, skladom, bezplatná vzorka

Vyšetrovanie

You Might Also Like