2.1A modrá čierna duálna USB nabíjačka do auta

Tento druh 2.1A modrej čiernej duálnej USB nabíjačky do auta je kompatibilný s väčšinou mobilných telefónov, tabletov, navigácie, zvuku, Bluetooth a ďalších elektronických zariadení na trhu.

Podrobnosti o produkte

Popis produktu

Tento druh 2.1A modrej čiernej duálnej USB nabíjačky do auta používa duálne rozhranie USB, ktoré umožňuje súčasné nabíjanie dvoch elektronických zariadení. Zátka je vyrobená z niklu, čo výrazne zvyšuje odolnosť zátky voči oxidácii a nie je ľahké ju hrdzavieť. Vonkajšie puzdro je vyrobené z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny a je odlievané podľa presných foriem. Okrem toho je plastový povrch 2.1A modrej čiernej duálnej USB nabíjačky do auta ošetrený pokročilou technológiou, ktorá sa ľahko ovláda a má krásny vzhľad.


Je kompatibilný s väčšinou mobilných telefónov, tabletov, navigácie, zvuku, Bluetooth a ďalších elektronických zariadení na trhu. Okrem toho je vybavený inteligentným čipom a na základnej doske čipu je usmerňovacie zariadenie, ktoré zabráni poškodeniu mobilného telefónu alebo cigaretového zapaľovača počas nabíjania, aby sa zaistilo bezpečné používanie. Nabíjačka do auta 2.1A Blue Black Dual USB Car Carger si získava dobrú povesť zákazníkov vďaka vysokej efektívnosti nákladov.


1. Model: TLX-677

2. Vstupné napätie: DC12V-24V

3. Výstupné napätie: 5V

4. Výstup: 2.1A

Hot Tags: 2.1a modrá čierna duálna nabíjačka do auta, obchodníci, prispôsobené, zľava, cenová ponuka, kvalita, nízka cena, skladom, bezplatná vzorka

Vyšetrovanie

You Might Also Like