I12 Kondenzátorový mikrofónový krúžok pre bežnú náhlavnú súpravu Bluetooth

I12 Kondenzátorový mikrofónový krúžok pre bežnú náhlavnú súpravu Bluetooth

1.Parameter (rohová doska) : Medený kruhový roh, TPE drôt, kondenzátorový mikrofón 2.Kompatibilný typ modelu telefónu : Univerzálna verzia je univerzálny systém Android Apple / IOS pre Apple, hlavným rozdielom je ovládanie linky, to znamená, Verzia IOS sa dá použiť iba na počúvanie skladieb v telefónoch s Androidom a nemôže regulovať hlasitosť pridaním alebo odpočítaním. Medený kruhový roh má výrazný vplyv na basy a súčasná cena je vysoká. Hlavnou platformou je hlavne propagácia tejto náhlavnej súpravy.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

1. Parameter (typ dosky s rohom) Kruhový klaksón, drôt TPE, kondenzátorový mikrofón

2. Kompatibilný typ modelu telefónu Univerzálna verzia je univerzálny systém Android Apple / IOS pre Apple, hlavným rozdielom je ovládanie linky, to znamená, že verzia IOS sa dá použiť iba na počúvanie skladieb na telefónoch s Androidom a nemôže ovládajte hlasitosť pridaním alebo odpočítaním. Medený kruhový roh má výrazný vplyv na basy a súčasná cena je vysoká. Hlavnou platformou je hlavne propagácia tejto náhlavnej súpravy.


Hot Tags: I12 Kondenzátorový mikrofónový prsteň s mikrofónom, bežný Bluetooth headset, obchodníci, prispôsobené, zľava, cenová ponuka, kvalita, nízka cena, skladom, bezplatná vzorka

Vyšetrovanie

You Might Also Like