I12 Tws Mini bezdrôtové slúchadlá Bluetooth 5.0 Headset 3D stereofónne slúchadlá do uší pre smartfóny

i12 Tws Mini bezdrôtové slúchadlá Bluetooth 5.0 náhlavná súprava 3D stereofónne slúchadlá do uší pre smartfóny FAQ: Otázka: Ste továreň alebo obchodná spoločnosť? A: Sme továreň viac ako 10 rokov pre toto podnikanie. Otázka: Aká je dodacia lehota? A: 1-7 dní závisí od množstva objednávky Q: Aká je vaša kvalita ...

Podrobnosti o produkte

i12 Tws Mini bezdrôtové slúchadlá Bluetooth 5.0 Headset 3D stereofónne slúchadlá do uší pre smartfónyFAQ:

Otázka: Ste továreň alebo obchodná spoločnosť?

A: Sme továreň viac ako 10 rokov pre toto podnikanie.  

 

Otázka: Aká je dodacia lehota?

A: 1-7 dní závisí od množstva objednávky

 

Otázka: Aký je váš proces kontroly kvality?

Odpoveď: Pred balením robíme 100% testovanie všetkých výrobkov. Máme certifikáciu CE / FCC / Rohs a prísne dodržiavame prísne postupy ISO ,. Máme vynikajúci proces kontroly kvality a oddelenie, budú kontrolovať každý produkt a zabezpečujú, aby slúchadlá Bluetooth mohli fungovať pred dodávkou.

 

Otázka: Máte kvalitnú záruku?

Odpoveď: Áno, poskytujeme 1-ročnú záruku na všetky bezdrôtové Bluetooth slúchadlá. Poškodené výrobky je možné v záručnej dobe voľne vymeniť.

 

Otázka: Aký je spôsob platby?

A: Odporúčame    T / T pre hromadné objednávky a Alibaba obchodné zabezpečenie, Western Union alebo Paypal pre malé objednávky.

Hot Tags: i12 tws mini bezdrôtové slúchadlá bluetooth 5.0 slúchadlá s mikrofónom 3D stereo slúchadlá do uší pre smartfóny, obchodníci, prispôsobené, zľava, cenová ponuka, kvalita, nízka cena, skladom, bezplatná vzorka

Vyšetrovanie

You Might Also Like