Bluetooth náramok riešenie Program


Takzvaný Bluetooth náramok je produkt s vstavaný Bluetooth operačný systém, ktorý môžete realizovať viacerými funkciami pomocou pripojenia k sieti. Bluetooth náramok je možné synchronizovať všeobecne telefonovanie, správy, e-maily, fotografie, hudbu, atď. V skutočnosti, v roku 1982, japonské Seiko začala programovateľné náramok cez spoločnosť získala, čo by sme mohli nazvať pôvod Bluetooth náramok. Náramok výrobky skôr než narodenia hodinky výrobky sa tiež do pokusov o stave technológie môže dosiahnuť. Technológia dokáže uspokojiť éry hodinky formulár produkty, náramok stal smart hodinky hardvéru formulára vo zvislej reťazec. Hodinky výrobky a mobilné zdravotné hodinky bezpečnostné produkty sú aj vo vertikálnej segment smart hodiniek, prítomnosť týchto foriem sú aby mohol byť v Zvislý pole. Tieto tlačivá môžete uspokojiť dopyt na zodpovedajúce potreby a majú obrovské vyhliadky.

image001

Podľa použitia Bluetooth náramok potenciálnych zákazníkov Bluetooth náramok sú 200 miliónov čínskych mladých ľudí a 150 miliónov Číňanov staré alebo kvázi starých ľudí. V 200 RMB za športový náramok je Číny 70 miliárd trhu v budúcnosti. Navyše Čína je na svete najväčší továreň na svete. Trhová hodnota uvedeného päťkrát, a síce 350 miliárd, je preto, že všetci hlavní výrobcovia a firmy hľadajú to. Nositeľná výpočtovej techniky sa rýchlo rozvíja ako senzory a vysoký výpočtový výkon v chytré telefóny stávajú normou. Podľa údajov, celkom 14 miliónov high-tech nositeľná zariadení predávali v globálnom trhu v roku 2011 a takmer 70 miliónov Bluetooth, nositeľné zariadenia sa očakáva, že predávať po celom svete do roku 2017. Vďaka nositeľná zariadení Bluetooth budúci musí vyhrať spot pre e-commerce podnikov.


Motion sledovanie funkcie Bluetooth náramok je realizovaná snímačom gravitačné zrýchlenie. Senzor dostane niektoré základné údaje súdiac pohyby ľudí, a potom spája základné informácie o osobné fyzické príznaky zadané používateľom pred a podľa niektorých špecifických algoritmov, dostane osobné údaje monitorovania pre jednotlivcov, ako Počet krokov, vzdialenosť a kalórie konzumované, s cieľom posúdiť frekvenciu a intenzitu pohybu. Pretože každý pohyb spolu s rozdiel osobné fyzické príznaky majú rôzne účinky, teda v používaní ruky prsteň musia používatelia zadať v aplikácii pred monitorovacie informácie ako napríklad pohlavie, vek, výška, váha, informácie automatického synchrónne krúžok v ruke, prostredníctvom senzorov na sledovanie pohybov prostredníctvom špecifických algoritmov dosiahnutie pohybu monitorovacie funkcie. Bluetooth náramok nielen všeobecné kroku krokomer, meranie vzdialenosti, kalórií, tuku a ďalšie funkcie, ale tiež má špeciálne funkcie spánku veľmi kvalitná nepremokavá, prenos dát Bluetooth 4.0 a únava pripomenutie .

image003